Alte știri din fotbal
Farul Constanța, mesaj aspru după aprobarea Legii 4: „Nu aduce sub nicio formă beneficii, ci doar constrângeri”
0
Mobilizare pentru jucătoarea lui FC Argeș diagnosticată cu leucemie » Are nevoie urgentă de sânge
0
Au câștigat titluri cu FCSB și reacționează, după verdictul instanței: „Acest brand a ajuns mai valoros. Copiii n-o să mai știe de Steaua”
0
Fostul atacant UEFAntastic știe ce îl poate determina pe Denis Drăguș să accepte oferta de la FCSB: „Acesta e marele atu pentru aducerea sa”
0
Știri din fotbal internațional
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius au fost reuniți în reclama celor de la LEGO
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
0
Ratarea calificării la Mondial a provocat un cutremur în Italia: președintele federației a demisionat!
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Cine naiba să il cumpere pe Man? Și cu sumele astea aberante.. :))) Sunt mii de jucători super talentați, cu viteză, tehnică, forță, mentalitate sănătoasă pe lumea asta.. Cine naiba ar cumpără de la o echipă cu probleme legale din România, cu patron recidivist? :))) Astea cu Man, Coman si Morutan ssunt abureli pt gigistii proști care îl au pe cioban drept idol. Pff..
Cum garantează? Ce abureli.. ce *** de club e acest FC FCSB! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vrabia Mihai Viteazu. Man are nevoie de multa intelepciune. El trebuie sa stie ce trebuie sa faca ca sa se vanda scump. Mai are nevoie de forta fizica si de accelerarea gandirii pe cm patrat. Pentru asta e nevoie de pregatire fizica adecvata si de unu-doi echipieri cu care sa se inteleaga in intentii. Bafta !
In momentul asta nu e nimic altceva decat o promisiune ca poate deveni un foarte bun fotbalist. Evident ca si suma aia de 13 mil e aberanta...dar nici cat spui tu 300 mi. Esti stelist la fel ca si hitman222, adica imbracat in blana de caine si plin de purici.
Atâta ciuda și oftica deja de dimineață. Pai pân desara ce faci?
Nu conteaza ca dau aia q3 milioane. Tu esti piata jucatorilor de fotbal, asa te cheama in buletin, tu stabilesti preturile! :))))))
Mai oameni buni nu va mai mintiti,Man e un mediocru umflat cu pompa de presa,o rezerva eterna si la fecesebeaua si la under 21,nu e nimeni nebun sa dea mai mult de 500.000 pe el.Ce e mai rau este ca e deja la potential maxim acum,nu mai poate progresa nici cu multozon.
Il da pe Man cu 30 milioane cand zboara oile
Sint stelist , dar si realist ! Man nu face nici imbracat cu palton de aur mai mult de trei sute de mii de € ! Garantat 100 % ! Rahitic , puturos-alearga putin, astenic , previzibil cu intrarea aia din dreapta si sut cu stingul de pe la 20- 25 m . Daca te duci pe fenta , urmeaza dribing de obicei in stinga fundasului ! Kaka, maka, un fundas de liga 2-a din Italia sau Franta nu-l scapa o data ! N-are nici o oferta! Vise de cioban cu putine oi grase !!! Cu Man si baietii de la Hagi nu pupam campionat 5 ani de acum - in colo...
Toata echipa lui FCSBrosti nu valoreaze 30 de milioane... nu mai sint echipe sa dea bani cum au dat pe drogatul de Mutu.. ne=a vandut ca un *** la meciul cu Italia.. ***... MAN nu are valoare nici macar de 1 euro
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.