Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
3
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
3
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
1
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Da-mi voie sa nu fiu de acord cu tine, acelasi lucru pot sa spun si eu de Dinamo, ca perioada in care au fost alde Borcea, a fost una dintre cele mai bune ca si rezultate din istoria clubului...si cu ce pret!!! E ca si cum mi-as face un imprumut la banca si apoi sa-mi iau o super limuzina, fara sa platesc ratele si sa stau in chirie intr-o garsoniera, se poarta la romani. Astia au fost niste patroni de carton, care in spatele unor rezultate, ei au furat si au distrus cluburile. Stii vorba aia cu gardul si leopardul...eu m-am saturat, ori un club curat, ori deloc, e valabil si pentru fotbal in general.
Omule, eu ma numar printre aia care apreciaza ca a salvat clubul, ii acord in continuare credit, mai ales ca nu avem alte variante. Si, sa fim sinceri, nu poti avea o crestere spectaculoasa legala in timp de 3-4 ani, dupa ce ai fost in prapastie. Problema e ca cei mai multi dintre suporteri pot fi manipulati foarte usor, mai ales ca nu le da creierul pe afara.
Respect ANDONE!!!!! afara mizeriile, se stiu ele!!!
Andoneee demisiaaaaaaaaaa
Sergiu Hanca e unul dintre noi!!!! Bravo Caine, felicitari, demonstreaza ca ai valoare si tu palic, lazar si ceilalti trebuie sa impuneti spiritul de caine la echipa asta , sa nu domine *** ca acelea cu numerel 7 si 9!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:) NU DEGEABA ESTI FAN GIGI...PAI..ASTA A SI VRUT COPOS..FALIMENTUL... CA SA NU PUNA NIMENI MANA PE ARHIVE..DA..DE UNDE NU I NICI... NU CERE.. OMUL V A PREGATIT SI CLONA.. PUPUTI L IN CONTINUARE :))))0000
Săracii contestatari ai lui Georgica nici in ziua de azi nu realizează probabil ca perioada cât el a condus acest club, a fost cea mai buna din toată istoria de peste 90 de ani a Rapidului!
PENEDO - CORBU , BUSULADZIC , POPESCU , OLIVA - HANCA , PALIC , ST.FILIP(olteanu) - ROTARIU(m.mihaiu) , POPA , LAZAR !!!!! DINAMO - ASTRA !!!!!
De acord.
Exact așa a fost la noi: o gloata de spălați pe creier, timp de ani de zile au strigat sa plece Copos, ca-i securist, ca-i cofetar, etc. Și după ce a plecat s-a văzut ce s-a ales din Rapid. Nimeni n-a mai vrut sa investească. Praful și pulberea s-a ales!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.