Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, prezent la Dinamo - Craiova » Când anunță lotul pentru barajul Turcia - România
0
Măsuri speciale la Dinamo - Craiova! Sector „sigilat” la tribuna 0
0
„Azi în galerie, mâine în pușcărie”: replică pentru dinamoviști, după bannerele abominabile de la Rapid - Dinamo
1
Filipe Coelho a pedepsit un titular și l-a lăsat pe bancă + Zeljko Kopic a beneficiat de două reveniri
0
Știri din fotbal internațional
„Optimile” Europa League » Cartonaș roșu în meciul lui Ionuț Radu
8
Echipa lui Răzvan Marin, condusă în primele meciuri din returul „optimilor” din Conference League » 3 români luptă pentru calificare
0
Cu berea și trabucul la flash-interviu » Internaționalul a făcut spectacol după ce a promovat: „Sunt cine sunt”
1
A căzut recordul lui Leo Messi din Liga Campionilor!
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
Monumentul fotbalistului Ilie Balaci a fost profanat. Polițiștii fac ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Țara în care primești amendă 100 euro dacă bei apă la volan. Cele mai ...
Libertatea
daca a fost si vica, e clar, e gata cu nationala..
pai, bai, sunteti ziar de sport sau ce naiba sunteti? cui credeti ca ii mai pasa de ce face mutu, din partea mea nu are decat sa merga zi de zi numai in genunchi de beat! se intampla atatea in lumea asta d.p.d.v sportiv si voi stati numai dupa curu' lu' mutu, dragomir, sandu, reghe si tot neamul lor! sunteti precum niste tate care stau toata ziua la barfa! ca astea sunt doar barfe si cancanuri, nu au nici o legatura cu sportul!
subscriu. sunt unul din scepticii care cred ca mutu nu mai e in stare sa faca fata nici macar in campionatul romaniei. poate o sa dea gol cu chaijna, sageata sau alta echipa care se bate la retrogradare, dar nu cred ca va face mare lucru in meciurile contra astrei, stelei, pandurilor sau chiar dinamu.
Vai de capul tau daca mutu da 5 goluri e mare minune,cu mutu la petrolul Dinamo are o sansa mare de tot de a fi pe 3 dupa Astra si Steaua !
Eu m-as bucura ca Petrolul sa termine campionatul pe podium. Dar...daca o va face, va fi doar pentru ca celelalte echipe vor fi prea slabe, nicidecum ca Petrolul va fi prea puternica. Nu ai voie sa vinzi 5 titulari atata timp cat te bati la titlu!!!
va roade invidia pe toti ca a venit Mutu la Petrolul si nu la echipele comuniste din Bucuresti! o sa vedeti toti ce goluri o sa va dea Mutu de o sa-l pupati in spate cand titlul va merge la Ploiesti :))))
daca petreci cu pitzi...te-ai sters de le pista lui pitzi
credeti ca e prima sau ultima data ! va marca doar in cluburile de cocalari, si petrolul va suferi de pe urma lui la fel ca toate celelalte cluburi pe unde a mai fost !
nici o noutate era doar o chestiune de timp...probabil a sarbatorit revenirea din cantonament !!! Sa vedeti cum va sarbatorii victoriile Petolului in campionat !!! ATENTIE ospatari din ROMANIA ....A SOSIT MUTUUUUUUUUUUUUU!!!!!
Toti chelnerii sunt ok? Atunci care e stirea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.