Știri din fotbal internațional
Echipe de start la Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Ce atacant a ales Ancelotti
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Tocmai au bifat o premieră în istoria participărilor la Mondial!
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Arunca-te de pe bloc ceangaule.Asta-i singura scapare pe care o mai ai .
Bourceanu s-a anihilat singur,nu l-ai anihilat tu :))) daca era in forma maxima,si daca nu aveam parte de jucatori accidentati sau suspendati...va dadeam cu terenul in cap grav de tot.
tare contra asta:))) daca jucau aia de la petrolul dupa tactica lui se termina vreo 4-1. noroc ca s-or fi gandit intre ei si si-au spus: "ce-ar fi sa-i blocam pe toti?"
Greu fara arbitri. Ce dracu, campionii nu mai sunt ajutati nici in campionat??? In UCL nimeni nu are asteptari, dar la campionat? Steaua = WC pentru manelisti frustrati.
Bourceanu nu mai joaca nimic de prin martie. Din cauza figurilor din capul lui. Aseara zici ca era o curca beata, dar cand mai reusea o deposedare se intorcea ca un mare razboinic si urla la coechipieri. Lovine, roag-o pe doamna cu trelingul sa-ti gaeseasca ceva si du-te cu sut!
ii arde de gluma lui Contra....a anihilat pe haile gebrselassie...:))
S-a anihilat singur! Se pare ca e cu gandul la plecare...
Nu l-ai anihilat deloc ! El sa anihilat singur facand cel mai slab meci din viata lui ! A fost catastrofa !!!
lui gurita i'a fost frica de meciul asta, este evident citind aceste declaratii de dupa. si daca i'a fost frica, petrolul nu avea cum sa castige! frica lui s'a transmis echipei... apoi, este curioasa absenta unor titulari de drept, asta apropos de "ruptii din pagina asta care vad numai blaturi"....
ajunge cu bulanu, asta e, va mai incarca si Astra si gata, go for 25!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.