Alte știri din fotbal
Scene HALUCINANTE după derby-ul câștigat de CFR Cluj » Bergodi își iese din minți, sare să-i bată pe Cordea și Muhar » Antrenorul DĂ CU PUMNII în adversari
0
CFR Cluj, victorie uriașă cu U Cluj! Daniel Pancu a readus echipa la viață, Bergodi a avut o ieșire animalică la final
28
Ce gafă în CFR - U Cluj! » Macalou l-a servit perfect pe Camora
1
„Bug” ca-n FIFA 98 » Portarul Popa, plonjon bizar la golul lui Nistor din CFR Cluj - U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Ce dramă! Genoa lui Dan Șucu pierde cu Napoli la ULTIMA fază » Clasament în Serie A
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
Daca tot preferi jucatorii romani si nu pe cei straini,nu inteleg de ce ii mai aduci.Dai cu praf in ochi la suporteri?Ia jucatori din B ,ca tot de B o sa ajunga Steaua in cativa ani cu Becali si Argaseala.
Daca nu le dau nici o sansa nu inteleg de ce ii mai aduc.Ati stricat atatia jucatori,ca toata Dunarea nu va spala.Noroc cu Bergodi.Daca nu venea Bergodi,Steaua retrograda in premiera in 2ani.Oamenii din jurul lui Becali sunt mediocri,fara personalitate,nu ii dau sfaturi bune lui Becali,care nu stie cum se formeaza un jucator tanar,ca timpul de acomodare e esential.Juca Litu o nulitate si nu-l bagau pe Pedriel. Asta are oferte, si Steaua cauta atacanti.
Cum sa nu-l gaseasca ?? Eu l-am gasit....era azi-noapte la Turabo Society Club, se distra de minune. Parea foarte linistit, relaxat, bucuros. Nu cred ca are el griji cu situatia lui de la Steaua.
ka2 dc o iei si pe partea cealalta ce prost sa fi si sa stai sa te umileasca ciobanul de becali nimeni sa nu te bage in seama si sa fi lasat asa fara ca nimeni sa se ocupe de tine fizic, psihic. La noi habar au conducerile sa isi motiveze echipa stiu doar sa isi faca propaganda
Lacatus a gresit mult, mai ales ca nu i-a dat nicio sansa. Era bun baiatul asta. Oricum, la cum procedeaza strainii astia, ca nu raspund la telefon, nu par a fi profesionisti.
logic. ce va asteptati? doar era un jucator dorit de bergodi si promitator.
si va plingeti ca nu aveti atacanti.
da si asa.. imprumutat..da nu la Steaua II si in liga 1... are potential si poate fi de viitor... la fel au facut si cu HABIBOU!!
Becali si Bergodi gresesc enorm cu Pedriel. Sa mearga imprumutat cu conditia sa joace!
pacat si de tanarul asta... ca nu parea rau... dar nici nu i s-a dat sansa sa joace... eu l-as mai fi tinut...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.