Alte știri din fotbal
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Lorena Balaci: „Tata nu mai e singur acolo”
0
Etapa #5 din Liga 2 » Mihai Toma de la FCSB e titular + Gol în Reșița - Steaua
2
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Știri din fotbal internațional
Chivu pregătește debutul „noului Pirlo”?! » Comparația făcută de italieni
0
Acord spectaculos! Andrei Rațiu, la un pas să semneze în Premier League! Vestea momentului: negocieri pe final
6
Ce coincidență: i s-a întâmplat iarăși lui Istvan Kovacs, după scandal! » De data asta, nu a mai stat pe gânduri
2
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
AFARA 10 JUCATORI SI ACTONARI PLECATI CU TOTI SA RAMANA DARIO TREBUIE SA II RECUNOASTEM MERITELE PENTRU CELE 2 TROFEE , GANDITI REALIST SORICEI DE TASTAURA CARE NUMAI AICI STATI IN LOC SA VENITI LA STADION, DE CE INTODEAUNA SUPORTA CONSECINCELE ANTRENORU SI JUCATORI RAMAN ACEEASI, EU AM AJUNS LA O CONCLUZIE JUCATORII LAU LUCRAT PE BONETII IN CEL PUTIN 4 MECIURI ,VAD CA MASS MEDIA SI MITICA VA MANIPULEAZA CUM VOR EI , PAI DACA ARE NUMAI PETARDE DE JUCATORI DE UNDE PERFORMATA ASTE NE ESTE SOARTA CA SUNTEM PE MANA UNOR CREDITORI CARE NU INVESTESC DELOC DAR ABEA ASTEPTA SA VANDA UN JUCATOR SA VINA CEVA CASCAVAL.TRAIM INTRO SOCIETATE DEFECTA IN CARE SE FAC MULTE ILEGALITATI SI GAINARI
ai dreptate Gilos...asa e la dinamo..vor din cacat sa faca bici dar sa si pocneasca..dai naibii..daca pleaca Bonetti...revin iar in forta Fecalienii!..fortaaa dinamo..forta Bonetti
sa plece mancatorul de rahat bonetti si sa vina munteanu!
:))) Normal ca are nevoie de un avocat pentru ca omul vrea clauza de reziliere in timp ce creditorii Clubului Dinamo vor sa-i dea teapa.
BASINOSII ASTIA DE ACTIONARI SA PUNA MANA SI SA ADUCA 3-4 JUCATORI DE VALOARE, NU RAPCIUGI LIBERE DE CONTRACT, SI PE URMA SA-L ANALIZEZE PE BONETTI ! PLECATI CU TOTII, RAMANE DARIO !! FORZA DINAMO !!
Ce sa faca Multescu, el nu a stat mai mult de 6 luni la o echipa.
si eu cred ca multescu sau grigoras ar fi fost solutii mai bune.
Sper ca "actionarii" dinamovisti sa aiba istetimea si singele in ... sa-l demita odata pe acest italian infumurat si lipsit total de talent in a antrena.Am pus ghilimele la actionari deoarece numai actionari la un club de fotbal nu sunt cei trei.Daca ar fi fost niste actionari priceputi ar fi bagat putin mainile in buzunare si ar fi adus macar jucatorii la zi cu salariile.Pacat ca suporterii,atati cati au fost la protestele de ieri seara il sustin in continuare pe acest NIMENI.Nu cred nici eu ca D.Munteanu este solutia ideala pentru Dinamo,insa oricum este mult mai bun decat Bonetti.Eu l-as fi preferat pe Multescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.