Alte știri din fotbal
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Dinamo - CS Dinamo, amicalul în care poate debuta George Pușcaș
0
România U18 - Liechtenstein U18 » Meci din calificările pentru Campionatul European
0
Fostul selecționer al României l-a contrazis pe Mircea Lucescu: „A fost greșeala ambilor”
0
Știri din fotbal internațional
Caz unic pe masa FIFA » Cer derogare pentru titularul din Serie A, „blocat” de regulamente pentru doar patru zile!
0
Kosovo poate da lovitura! Bonus record pentru calificarea la Mondial
0
Depășiți și de Noua Caledonie! » Detaliul care șochează după barajul de la Istanbul
0
Zoe Elena l-a cucerit pe cel mai în vogă tânăr fotbalist din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
Cred ca faci o confuzie foarte mare.Cine din PSD poate valoriza un om ca Dukadam.Poate Ducadam sa ii valorizeze pe ei ca saracii 80 la suta sunt *** sau semidocti cu facultatile facute pe la universitati obscure ubde dai spaga si treci examenul.Cu cine crezi ca vorbesti aici?Ne crezi prosti?Ti se vede de la o posta mentalitatea de Comunist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dukadam nu e prost ! A vazut ca toti din psd au vile si averi -peste noapte- si sa gandit ca nici lui nu i-ar strica !!! Ce asa mare filozofie !?
A propos de monștri: care dintre fanatici a născut mai mulți monștri?! În curtea cărui partid (membri și simpatizanți) se găsesc mai mulți monștri?! Îmi pare rău pentru Duckadam se află în centrul acestei dispute. Oare s-a întrebat de ce un mandat pe ... 5 luni (exact perioada electorală). Deci aceasta este ”valorizarea” gloriilor sportive de către PSD. Sper din tot sufletul ca Duckadam să dea dovadă de realism și să refuze.
A schimbat un cioban cu un tilhar.
Cum sa te onoreze o propunere din partea cele mai mari grupari *** din tara asta?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta este mentalitatea totalitară a ăstora care au pus acum mâna pe putere. Ești din PSD sau ALDE- ești ciumat. Aceste partide trebuie să dispară, așa cum trebuie să dispară orice opoziție, orice voce critică. În țară trebuie să existe numai PNL-USR-PLUS. Dacă PSD-ul valorizează oameni precum Duckadam sau Gabi Szabo este înjurat, dacă aduce în fruntea Ministerului Sportului indivizi fără nicio legătură cu sportul, iarăși e înjurat. Orice ar face, nu e bine. Oamenii care au un cuvânt de spus în domeniul lor și care își asumă niște funcții sunt înjurați. Din cauza asta avem clasa politică pe care o avem. Foarte mulți indivizi cu ifose nu înțeleg cum funcționează democrația. Sunt fanatizați, iar fanatismul naște monștri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.