Alte știri din fotbal
Denis Alibec a „tunat” la flash-interviu: „E rușinos! Metaloglobus a venit în vacanță aici”
0
„Nu sunt eu de vină...” » Adrian Mihalcea, în lacrimi după retrogradarea în Liga 2: „N-aș fi vrut să contribui decisiv la asta”
0
Numele alesului lui Gigi Becali de la FCSB a fost vehiculat în centrul unor scandaluri legate de mafia pariurilor
0
Cum arată barajele pentru menținerea și promovarea în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
0
Deschidere de scor în Arsenal - Burnley: „tunarii” sunt la un pas de titlu
0
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si nu era niciun conflict de interese cand domnul e si angajat, si vine si ofera si servicii cu firma? Nu zic ca e ilegal, ci doar ca managementul lui Dinamo de la acea vreme a fost catastrofal, cum au aratat si evenimentele ulterioare. Si tipul are tupeul sa deplanga faptul ca Dinamo n-a pastrat angajati din perioada de trista amintire... te doar mintea.
Sa ne spuna domnul si in ce consta aceste datorii!Ce servicii a adus firma dansului clubului de 190000 euro???Un parazit care a vrut sa faca si el o romanesca si care a vrut sa ucida clubul
Se traieste rau in/din fotbal, daca board-urile sunt pline de indivizi care isi permit sa piarda 200 de mii, cu nonşalanță, din incheietura sacoului. Saracul fotbal bogat, de asta suntem atat de bine dezvoltati si gata sa ne calificam la toate turneele si cupele puse in joc.
Toți foștii angajați aveau câte o firma două făcută la subsolul blocului unde locuiau. Asa capusau clubul. Acest "domn" nu are pic de rușine sau moralitate. Mai bine stătea în banca lui și n***. Oricum trebuiau investigați toți cei care erau înscriși la masa credala și cei care au luat bani din club. Trebuia sa vedem și noi pe ce servicii a oferit clubului și cum au făcut să le fie clubul dator lor. Tare mas mira dacă și acum păcălește oamenii cu energia lui. Nu cred ca produce el energie și o vinde la un preț decent. Mai mult ca sigur, are o firma care cumpără energie cu un preț mic, de la producători și o vinde la supra preț (face bisnita cu energie).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.