Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Iordania - Algeria » Golul se pune, 1-2!
0
Austriecii fac scandal! Ralf Rangnick: „Primul gol al lui Messi nu trebuia acordat! De ce avem VAR?!”
0
Jeremy Doku a devenit tată: ce va face acum internaționalul aspru criticat
0
Mbappe, despre duelul de la distanță cu Messi: „Nu este nicio dramă” + Cum explică momentul viral
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Hai sa vedem: cati fotbalisti au fost "mari staruri" la Steaua de la venirea lui Becali la conducere? Destui. Era Dayro Moreno, zicea Becali, nu in aceste cuvinte dar ideea era, ca o sa duca Steaua in UCL, Andrei Ionescu, noul Balaci, Acum da probe de joc nu stiu unde, Onicas, noul Radoi, a fost la Unirea Urziceni, mai apoi la FCM Targu-Mures, Semedo era vitezist, ca aveau nevoie de vitezisti, Szekely, iar alt jucator taiat, Ochirosii, mijlocas genial, dar nu a fost lasat sa joace, Florentin Matei, jucator extraordinar, la fel si Cosmin Matei, Acum Cosmin Matei da probe la Espanol, sau la nu stiu ce echipa din Spania. Pe Radoi avea oferta de la Portsmouth de 6-8-milioane E,
La mai Mare , hai k merge bine acolo sus cu Mm si Jiji :))))))))) anul asta RAPID va da Tiki Taka
Afara cu Bicfalvi... mor de nervi cand il vad in echipa... nu inteleg cum un jucator ca asta joaca in Diviza A dar mai la Steaua... sa-l dea la Dinamo ca aia au nevoie de jucatori... :)) dar scapati-ne de el va rog din suflet!!! Lato o sa-si revina pe parcurs sunt sigur....
Pai cand a fost bun Latovlevici?a tot fost imprumutat de ici colo,dar oierul sef iar a facut el pe atotstiitorul si la adus la Steaua,acum de ce latra ca o catea parasita,o pardon ca o OAIE PARASITA.
Incredibil, voi jurnalistii sportivi aveti voie sa criticati jucatorii, sa-i demolati (vezi ultimele articole despre Tanase et Co.), in timp ce patronul unei echipe nu poate sa analizeze critic prestatia unor jucatori, ca "ii distruge". Dupa mintea voastra, cine are impactul mai mare, critica lui Gigi, despre care toata lumea stie ce fel de om e , azi te critica, maine te ridica in slavi, sau voi, care-i "analizati" la sange, ca are un picior mai scurt, ca e slab mental, ca e betiv si afemeiat etc, etc.. Dupa parerea voastra, ce trebuia sa spuna Becali despre jocul lui Lato si Bicfalvi in primele meciuri oficiale. Sa zica ca au jucat bine cand toata lumea a vazut contrari
Au dat cumva astia cate 5 pase de gol si nu ii lasa jiji sa dea mai multe? Bicfalvi a fost paralel de cand e la Steaua deci el era distrus. Latovlevici a jucat f ine sezonul trecut dar in meciurile astea doua a fost penibil,cum au fost si comentatorii,care la fiecare pasa gresita a lui lato ziceau ca a gresit Gardos. In meciul cu Sibiu a dat toate paele la adversari.
Pentru cei care il critica pe Bicfalvi ar trebui sa mai studiati un pic fotbal. El este un jucator la inchidre care s-a supus indicatiilor tuturor care s-au perindat pe la Steaua. A vazut si meciul cu Otelul si cel cu Vointa fara sa inteleg ce face Brandan acolo?! Brandan cel care trebuia sa conduca si sa conceapa jocul ofensiv nu poate decit cu un picior si nu are nici un pic de fantazie. Pe de alta parte nu se completeaza de loc cu omul lui, Latovlevici. In concluzie voi care il criticati pe Bicfalvi luati-va de mina cu atotstiutorul. Mi-e frica sa nu ne dispara clubul (Steaua) in curind.....
Cine a mai distrus 2 ? Bicfalvi a fost o muratura de la bun inceput , Latovlevici e bunicel pe faza ofensiva dar slab pe cea defensiva , trece adversarul pe partea lui ca prin varza .
Cine a mai distrus 2 ? Bicfalvi a fost o muratura de la bun inceput , Latovlevici e bunicel pe faza ofensiva dar slab pe cea defensiva , trece adversarul pe partea lui ca prin varza .
esti cam paralel...daca latovlevici e slab si bicfalvi e ok...cred ca ai televizorul invers bicfalvi e de departe cel mai slab jucator care a jucat in ROMANIA! latovlevici a facut un campionat trecut chiar foarte bune...e peste brandan cu mult...apropo de brandan...asta o ia si el pe urmele lu bicfalvi...e din ce in ce mai slab
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.