Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Julian Alvarez aruncă „BOMBA”: „Vreau să mă transfer!” » Destinația aleasă
0
Miroslav Klose se înclină în fața lui: „Cel mai bun din toate timpurile!”
0
Le-a stricat cel mai fericit moment » Ce replică a primit un fan care și-a cerut iubita de soție pe stadion!
0
FIFA a scris 3 cuvinte, după performanța lui Lionel Messi
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Conform ultimului recensamant, peste 40% dintre m.itici au culoarea pielii tuciurie constatandu-se ca au cel putin pe 1/4 sange de t.zigan!! Astfel, pentru a respecta minoritatile din Romania, insistam sa existe in buCUResti si placute bilingve (romana-t.ziganeste) iar "capitala" sa fie scrisa corect: buCURResti!
pt Florin PROSTU ,uite cine sunt :Cocis titular in nationala ,Jula ,Szekely si Goga la nationala B.Am plecat la meci. nUmai "U" simbolul unor inimi romanesti.
Daca emiteati pretentii la titlu cu siguranta si fanii vostri ar fi fost frustrati.Uitati-va la "Poli" Timisoara,de cand e in plutonul fruntas si fanii ei sunt frustrati.E o parere obiectiva,chiar daca sunt rapidist.
U e echipa Clujului ... CFR e de fatada are 30% din suporteri ... U va revenii in Liga I si va face ravagii ... si nu uitati Cocis, Florescu, Szekely, Jula, Goga, Tibi Balan sunt produse 100% U Cluj Cine sunt astia pe care iai innumerat ca nu am auzit de iei
Vrei SUPER adidasi?Comanda on line si plateste-i dupa ce-i incerci!! demysport.ro demysport.ro demysport.ro demysport.ro demysport.ro demsyport.ro demysport.ro
Lasa zeno ca ii duci tu acolo unde e locu,am incredere in tine.....mai ales acum dupa ce ai vazut si documentaru asta...esti afectat...nu mai joci vreo 3 meciuri BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB.Stiinta-Campioana unei mari iubiri
nu neaga nimeni existenta unor suporteri model. sunt convins ca toate echipele au asa ceva, insa din pacate la noi ies in evidenta doar gesturile reprobabile. la rapid-steaua nu a laudat nimeni modul in care s-a prezentat galeria stelista. felicitari. asa ar trebui sa arate toate galeriile
dragi clujeni, suporteri ai U sau CFR, lasati-o mai usor cu mandria asta de ardelean cinstit si bine crescut. sunt din sibiu si am fost neplacut surprins sa aud cum va "incurajati" (adica injurati si batjocoriti adversarii) la un meci de baschet U Cluj - CSU Sibiu. scandari de genul "cartierul nostru (a se citi "manastur"- berceni varianta cluj) cat orasul vostru" sunt dovada a ceea ce aveti in cap. fata de cei mai mici afisati acelasi dispret pe care il afiseaza si
frustratilor,va tot luati d cluj?indiferent k e vb d u sau cfr?,care e problema voastra...sunteti plini d invidie voi miticilor,v ati adunat din toate colturile in groapa d gunoi a tarii si va dati civilizati,sunteti demni d mila,face ti o vizita la cluj sau timisoara si nu va mai trebuie capitala[pt cei c s simt,stiti voi care]
U nu e sustinuta de niste derbedei, e sustinuta de un oras intreg. Inteleg ca mai sunt si copii teribilisti printre suporteri, insa nu mi se pare corect sa-i jigniti pe majoritatea si sa-i judecati pentru niste incidente izolate. Ce-ar fi daca as spune ca toti stelistii sunt niste huligani? sau ca toti rapidistii sunt nsite prost crescuti? Judecati individual si nu mai generalizati. Pana la urma nu inteleg care-i problema unora ca U este iubita de oameni? invidie?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.