Alte știri din fotbal
Moruțan și-a găsit cu greu cuvintele: „Nu am mai trăit așa ceva”
0
Costel Gâlcă, întrebat despre demisie după Rapid - CFR: „Normal să fie frustrați. Vom vedea”
0
Iuliu Mureșan, întrebat dacă poate lucra cu el la CFR Cluj: „Am curățat clubul de unele personaje malefice”
0
Marian Aioani, după ce a fost huiduit în Giulești: „Sunt momente în care e mai bine să ridici mâna și să lași pe altcineva”
0
Știri din fotbal internațional
Everton întoarce spectaculos și o încurcă pe Manchester City » Lovitură grea pentru „cetățeni” în lupta la titlu
0
„Ăsta e un defect al românilor” » Fost coleg cu Chivu la Inter, Cristi Daminuță are un discurs dur: „Am văzut ce spuneau anumiți cunoscători”
0
Mesajul lui Nicușor Dan pentru Cristi Chivu după titlul cu Inter: „Poate să câștige 5 campionate în Italia, poate în Marea Britanie”
0
Decizia instanței în cazul care a uluit fotbalul: scenariul ireal cu 133 de meciuri rejucate!
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Statele Unite plătesc ca să scape de surplusul de gaze în timp ce Europa ...
Libertatea
Scenariul negru după moțiunea de cenzură: „Mâine nu există o soluție bună”. ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
sa io sugeti la familia reghe & ana- maria.INVIDIOSILOR...in afara de omleta ce mancati..REVISTE?..da.
ZIARISTI DE 2 LEI.NU MAI ARE VOIE OMUL SA SE DISTREZE..CA SI SARAITI PE EL.POFTIM..SA CALIFICAT STEAUA ...?..CE MAI ZICETI CA A PETRECUT CU MANELISTI ATI AUZIT DE : VIATA PRIVATA ...normal ca nu..ca sunteti slugi la munca.
Dar tie , tie vladule, ti-a cintat cineva vreodata vladule , sa simti si tu ca esti viu, ca traiesti pe fata pamintului ? NU PENTRU CA ESTI UN SCLEMBERIST !!!
cear mai putea fi spus de prodanca? ce poti sa mai spui despre o scarba care tine la vederea copiilor un "tablou" cu ea dezbracata? iar despre reghe? vb aia.. spunemi cu cine umbli ca sati spun cine esti
stiaua e numa una
ce cocalari, si el si nevasta-sa! de fapt, nu ma mira.
Faptul că Reghe îl are drept idol pe Vali Vijelie spune totul despre ”intelejența” sa.
Prodanca - o țoapă manelistă care înjură de mama focului. Și pentru care cuvântul ”sărac” (în țara asta săracă! și plină de săraci!) înseamnă ceva detestabil, condamnabil. Vă dați seama că n-are nici o problemă în a face un blat cu orice stelist.
mai tre sa se si simta bine :)))) omu :D
Ce-ar mai fi de comentat, poate doar remarcat cum ca tigania cuprinde Romania... Apropos, Tanase nu prinde play-off-ul, care play-off?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.