Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
se pare ca tu esti singurul care nu face misto. deci chiar ai crezut poanta..))
transferul e un ratat sau cum ?..))
GSP acum doua saptamani: EXCLUSIV Vine un atacant de la Juventus » Steaua a împrumutat un vîrf din Serie A! VIDEO cu superexecuţiile din sezonul trecut...Fitzuica.
Transfer ratat doar in capul gesepeilor. Penib.il!
Incredibil, se zgarcesc la 30.000 de euro :)).... macar daca era din principiu, dar nu e cazul. Nu-i deranja sa dea sute de mii, chiar milioane comision becaliotilor cand intermediau un transfer afara. E doar zgarcenia oierului (si a lui Argaseala)
Ratati sunteti voi...
era bun daca a ajuns la al-cac.a.t
Oricum, in afara de GSP nu l'a mai transferat nimeni la Steaua. Acum vad ca ati intors'o pe Luchin...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.