Alte știri din fotbal
Anunțul lui Laszlo Dioszegi despre viitorul finanțării din Ungaria: „Vă spun ce le-am spus și jucătorilor”
0
Mijlocașul revelație din Superliga, propus de Ioan Ovidiu Sabău la națională: „Se vorbește prea puțin de el”
0
A luat titlul în Bănie, dar nu o vede favorită pe Craiova la câștigarea campionatului: „99% acolo merge trofeul”
0
U Cluj dă lovitura: „1,5 milioane de euro pentru Jovo Lukic!” » Clubul cu 16 titluri îl vrea pe golgeterul Superligii
3
Știri din fotbal internațional
Virulent la adresa lui Hansi Flick: „A distrus Barcelona! Lasă că nu s-au calificat, dar să facă asta?!”
0
UEFA sparge banca: 40% mai mulți bani cluburilor! » Alt miliard de la sponsori + Schimbare istorică în 2027
0
Riscă o suspendare drastică pentru declarațiile făcute după Atletico - Barcelona
0
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
cine minte?
Nu-i lua apararea ciobanului , EL e vinovat c-a dat banii pe Costea , el a fost vinovat cand aducea cate 8 jucatori vara si 8 iarna. Ca i-a venit mintea la cap dupa e altceva , dar EL e vinovat.
daca s-a bes.h.it gigi s-a dus ghesepe repede cu nasu sa o puna de-un scnadal sau de-un subiect. Ce ne intereseaza ce-a spus ciobandante ca oricum pe el nu-l intereseaza steaua ca si club sportiv. Sa se duca la money channel.
A venit decizia de la Poarta Albă! gigi becali i a taiat renta vaalahului. :)
In sezonul 2012/2013 de EL Steaua a incasat undeva la 12 milioane cu tot cu bilete. Pentru Steaua e perfect , pentru cioban nu , ca nu poate sa mai ia bani , daca se calcula in UCL , profitul ramas il lua el.
Il despagubesti tu pe Gigi dupa pagubele produse de : -Mihai Costea -Gabi Matei -nigerianul ala fundas dreapta ce a stat numai accidentat -piticul ala brazilian pe nume Elton Nu ma apuc acum sa caut toate gaurile din anii trecuti
GaborulDement Lali, CeFuRa Kolozsvari Vasutas Sport Club. DACA SUNTETI MAI NOI PE FORUM SI NU STITI CUM ARATA LALI, AVETI UN CLIP AICI: www.youtube.com/watch?v=-SFo_69bqao Imnul CFR 1907 Cluj (Varianta gaborească) interpretat de Lali !
Si lui mache i-o szuggi pacaliciule?
VPM Ne-ai stricat echipa construita de Reghe, VINDE PLEACA MORI IN PUSCARIE .
Sa vina stoichita,nu mai trebuie amanat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.