Alte știri din fotbal
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Știri din fotbal internațional
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Asta este BUFONUL SUPULICA , un specimen analfabet , fara educație , fara caracter și ce este cel mai grav , fără creier !!! De ce nu spuneți ca la ultimul meci din Giulesti , unde a fost prezent și BUFONUL , suporterii de la tribuna l-a , l-au scuipat !!!
Asta este BUFONUL SUPULICA , un specimen analfabet , fara educație , fara caracter și ce este cel mai grav , fără creier !!! De ce nu spuneți ca la ultimul meci din Giulesti , unde a fost prezent și BUFONUL , suporterii de la tribuna l-a , l-au scuipat !!!
Bannere scrise de Carciug? Ce tarif are Original la bannere, ca vreau si eu sa-mi faca bannere.
Bravo, Nenea Șucu si-a făcut galerie personală, de buzunar. #CorporațieNene
Bine dl Sucu!!! Sa stie toata lumea cine e sefu-n julesti :)))) Traiasca comunicatele si mentalitatea corporatista !!! Si academicieni si corporatisti...ce poti cere mai mult ???
Este incredibil cat de jos a putut sa coboare patronul Sucu, sa-si forteze/oblige propria galerie sa il injure pe Sumudica... asa ceva... !!!
Nu stiti nimic. Falsi rapidisti. Noi, adevaratii vulturi alb visinii, stim ca noi nu dam in nicio legenda indiferent de situatie. Rapidul mai presus de toate
Foarte corect. Si da, Sumudica face mai mult rau cu circul constant. In orice caz, nu ajuta ci loveste atunci cand echipa trece printr-o faza dificila.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.