Alte știri din fotbal
Nuno Campos, concluzii la final de cantonament: „Comparați primul meci cu cele din ultima zi”
0
Dinamo și U Cluj, în cursă pentru jucătorul din Danemarca
2
Ilie Poenaru a semnat și a început un nou capitol: „O provocare! Vă zic bugetul, stadionul e impecabil”
1
Rapid - Dinamo Kiev, amical de lux pentru giuleșteni în Austria
0
Știri din fotbal internațional
Oare știu pe cine au percheziționat? Lionel Messi a oferit imaginea zilei la un control pe aeroport
0
Thierry Henry are un favorit la Mondial: „E un monstru, vine de pe altă planetă! Vede lucrurile repede și diferit”
0
Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei pariază deja pe noua campioană mondială: „Joacă IMPERIAL”
3
Portugalia - Croația, pentru optimile Cupei Mondiale » Ultimul meci la CM pentru Ronaldo sau Modric
0
Lifestyle
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
1
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Guvernul Bolojan decide dacă sesizează CCR după procesul deschis de Lia ...
Libertatea
E FOARTE BINE CA AVETI UN MORAL MAI BUN,DAR ECHIPA ASTA DIN POLONIA NU A FOST NICI MACAR DE VALOAREA "TOP 5" IN LIGA 1 ASA CA AVETI F F MULT DE MUNCA! SPER SA NU NE DEZAMAGITI IAR A NSHPEA MIA OARA IN CAMPIONAT .. :) KEEP IT UP BOYS !
Mama ce viteza v-ati luat, ati si uitat cum va vaicareati pana alataieri. Credeti ca un meci cu niste obositi va arata adevarata valoare?
si noi de aici din IRAK le transmitem tuturor DNAMOVISTILOR sa aiba incredere in echipa. din partea militarilor aflati aici MULTA BAFTA
ASA TB SA JUKTI MEREU.........MAI ALES CONTRA spurktilor si ciorilor....NOI VOM FII IN PELUZA SI VA VOM SUSTINE PANA IN MINUTUL 95.....FORZZAAA DINAMOOOO!!!!
CAMPIOANA ROMANIEI A FACUT DIN NOU SPECTACOL TOTAL. CAND VA INTRA SI MIRANDA, E DE RAU PENTRU TOTI ADVERSARII. FORZA DINAMO, BEST REDDOG EVER!!!
CAMPIOANA TARII ESTE DINAMO ! OLE OLE, OLE OLA APLAUDATI CAMPIOANA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.