Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Final de drum?! Panduru l-a pus la zid pe fotbalistul FCSB-ului: „Toată viața a făcut asta”
0
AS, după victoria eroică a lui Celta: „Radu a apărut proeminent doar în fotografia victoriei” +notele primite
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a apreciat un singur jucător de la FCSB și lansează ironia: „S-a pus problema doar diferenței de scor”
0
Ce scriu croații despre FCSB, după lecția de fotbal oferită de Dinamo Zagreb: „Viitorul nu ridică semne de întrebare”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Da brutarul e curat ca lacrima de asta e la parnaie. E un gigi wannabe dar cu mult mai putini bani.
Mititelu e un ***, dar echipa lui macar a promovat din liga a patra pana in prima liga, nu a primit pomana si loc in liga a doua, si stadion din bani publici, si cantonament, si arbitraje favorabile. Din multe puncte de vedere, este mai curat decat Rotaru/PSD/ANRP si echipa lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E mult mai etic si integru sa ai un patron tepar si puscarias. Fc calu e deja la a patra versiune
Nat@raule, ti-am mai explicat: va stie o tara intreaga, sunteti niste impostori clonati, fatati la Mogosoaia de PSD (Olguta Vasilescu), PNL (Pavel Badea), Mircea Sandu si Dumitru Dragomir direct in liga a doua. Nu trebuie sa fii fan FC Universitatea Craiova ca sa stii ca CSU e o mizerie politica. Voi va inchinati la Blue Lions Capital Bucuresti, politrucilor! :P
Imi lipseste inocenta asta de copil de-o schioapa, nu uita sa ii pui lapte mosului si iarba iepurasului.
eu zic sa ne pregatim de un nou trofeu SUPERCUPA.COMPARATIA E UNA BIZARA..nu poti compara satul booveni cu UNIVERSITATEA CRAIOVA...e ca si cand ai compara comuna ghindia cu REAL MADRIDA.PA!
Unde sunt fanii brutarului acum? Stau la coada de abonamente? Defapt fc calu a scos doar 300 de abonamente, editie limitata, lume selecta ce sa mai. Cand o sa vina 7-800 la meciuri o sa spuna adițã guşițã ca i-au bagat bete in roata samantarii :))
Vai de capul vostru boovenilor :))))
Cat credeti ca va rezista FC U in Liga 1? Au deja penultimul lot in estimarea transfermarket, din care 20% il reprezinta inchizatorul ala " jumatate de buletin ". Saracul Mutu! Or sa il tavaleasca Sepsi, Botosani, Academica, Chindia la greu, norocul lui ca probabil prostul ala o sa il demita repede :))
Vor migra unii poate dar avem minim 6000 de abonați din nou.... Asta spune multe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.