Alte știri din fotbal
Rebelul Pascal Nouma, rupt între două iubiri înainte de România - Turcia: „Sunt mama și tata” » Ce îi așteaptă pe „tricolori” la Istanbul: „Este «Mecca» fotbalului”
0
Decizia anunțată de Claudiu Niculescu după ce Unirea Slobozia a urcat pe loc de baraj: „Trebuie să muncim”
0
Stjepan Tomas nu se teme după debutul cu înfrângere pe banca Oțelului: „Am nevoie de timp ca să schimb ceva”
0
FRF, prima reacție despre venirea lui Ionuț Radu la Mogoșoaia: „Vine să apere finala barajului”
0
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Ambasadorul Iranului la Sofia: „România să fie atentă să nu devină parte ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Giorgia Meloni a suferit prima mare înfrângere politică de când a venit la ...
Libertatea
corect sa vezi isa ba ce stie
da ma eu n-am zis ca era fenomenal dar nu aveti altu mai bun, stii tu ca aia care or veni sunt peste sau macar de nivelul lui? eu am dubii, in fine:, vedem ce-o fi , nu sta dinamo in kone oricum.
tu nu ai cum sa observi ceva ca esti prea prost sa ti dai seama caye degete ai la mana dreapta !!!iubita ta de fel ;)traiasca mache idolu prostavanilor ca tine:))))))))))
probabil, odata cu semnarea unui nou contract cu o ...altta echipa....)))
nu e ma... e bine ca nu mai vine. nu faceam nuimic cu elpefaza ofensiva, ti=am mai zis. era acceptabildoar pe faza defensiva. dar si acolo era cam lent, avea asa niste miscari f previzibile.
Azi am fost la Paris, confirm , Kone are malarie.....dar, pe data de 30 iunie ( atunci ii expira contractul cu Dinamo) se vindeca ..subit ! :))))))
pai da, nu vauzem commentul tau, hombre! da` oricum kone e o pierdere ptr dinamo, nu imensa insa era bine ptr voi daca ar fi ramas, sau ma rorg pate revine , habar n-am:)
CAZUL ASTA INCEPE SA SEMENE CU ALDE RAPANUL DE aDRIAN nASTASE...NU SE LASA PRINS NEAM...SI AMBII SE DAU BOLNAVI DEODATA,DESI PANA MAI IERI ERAU VESELI SI PLINI DE VIATA PE LA TV
pai asta am zis chiar eu in primul post. wtf ???
nici nu stii cati canibali avem la dispozitie...)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.