Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Iar supărați gigeii?÷) CFR sezonul ăsta va defila mai clar ca-n alte dăți! Sunt la ani lumină peste toți: la lot, organizare, antrenor, conducere tehnică, tot!
Victorie meritată a campionilor.
tot prost, tot prost?..)))))
Asta cu arbitrii si CFR e peak of the peak..bai pwlif#chi..cati arbitrii are fecesebe in conducere??ce face argaseala si tudor in organigrama fecesebe?si cati arbitrii are CFR in conducere??seful observatorilor merge la meciuri in trainingul primit cadou de la gigi..voi vb de arbitrii??pai daca noi il avem pe kovacs,voi n aveti loc suficient in line up pt coltescu,radu petrescu,coltescu,iulian calin,popa,rusandu,etc..ba da aveti obrazul gros sa vb de arbitrii..toata istoria voastra sxurta de cativa anisori,ati furat cu arbitrii..ati mutat faulturi de la 25 de m in careu,radea lumea de voi,tanase era cautat de la lotul olimpic de sarituri in apa de pe platforma..
cel putin cfr si-a revenit in repriza a doua ca ceilalti...pamant de flori...
daca Petrila era la FCSB si marca doua goluri in doua etape, oare ce scriau cei de la GSP despre el? Dar cei de la DIGI, cate reportaje faceau despre locul in care s-a nascut, despre maidanul pe care a batut mingea, despre ce rezultate scolare a avut? Ce supranume ii puneau? Noul Dobrin e ocupat, noul Hagi e pastrat pentru alta perla, noroc ca Petrila nu joaca la FCSB. La cate zeci de milioane il evalua Gigi? Cate echipe din vest trimiteau scouteri sa-l urmareasca? Cate articole cu statistici privind eficienta lui Petrila citeam? Deja ni se impuie capul cu baiatul asta nou venit de la Clinceni, ce mare jucator e, noua perla a lui Becali, etc, etc.
Pândeau ca hienele sa se incurce campioana! :))))
E vorba de chinul adversarilor CFR-ului!
1.in ultimii 10 ani,doar CFR a contribuit la coeficientul de tara.voi mergeti 2 tururi preliminare si ruinati coeficientul construit in victoriile cu Lazio,rennes,celtic,etc.2. CFR a facut recordul de puncte in UCL pt echipele romanesti.3. Voi jucati in conference league.si strict din vina voastra.ca nu treceti de turul 2 preliminar in EL,pt ca de 6 ani nu castigati nimic. Noi jucam in UCL si EL.asa ca vb in numele tau.nu amesteca lucrurile.noi reprezentam cu succes Romania in cupele europene,an de an in grupe.
Primul tau comment.de asta te face lumea dinamovist.plus ca esti si mincinos.ca tu nu bagi raca..da? Citeste ti commentul si atacul direct la CFR. Norox ca sunteti zero.practic nu existati,nu contati..ne doare la bascheti de opinia ta,dar tot mincinos ramai.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.