Alte știri din fotbal
Încă o încercare: trece Anderson Ceara vizita medicală la rivali?
0
Dinamo - LKS Lodz II, primul amical al zilei pentru „câini” » Hintsa, titular la debut
0
Adrian Petre a fost prezentat oficial și va juca în alb-albastru
2
„Casa lui Dinamo”, sub ape! Acuze dure la adresa Primăriei București: „E jale”
3
Știri din fotbal internațional
Pochettino a început conferința de presă scuzându-se: „A fost problema mea”
0
Jucătorul eliminat de la Cupa Mondială a ajuns pe lista Milanului » „Mai are un an de contract și patronul îl vrea”
0
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Apar noi probe despre Alessandro Bastoni în scandalul prostituatelor de lux: „Minora te vrea și are chef de distracție...”
2
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
2
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Bai Noapte! Bai Gâgă! In propozitia asta, NICIODATA nu se foloseste "aștearnă", prostule care esti! Agramatule!:))))) Dupa ce ca esti ingrozitor de prost, mai si semnalizezi, ca sa te vada toata lumea!:)))))
Când scrii”fiecare își aștearnă”fiecare este impersonal .Dacă tu,in subțirimea ta,te-ai simtit inclus este din cauza minții tale scurte
Bai agramatule “aștearnă” este corect. Eu Aștern,tu așterni,el/ea aștearnă.El aștearnă este corect când faci referire la un “el”ca tine!Iar dai cu capul in gard! Uite cu ce agramat stau eu de vorba!
Bai agramatule “aștearnă” este corect!Iar dai cu capul in gard!Eu Aștern,tu așterni,el/ea aștearnă!El aștearnă este corect cand faci referire la un “el” ca tine!Uite cu ce agramat stau de vorba”!
Nu poți fi niciodată sigur că nu citește nimeni. Chiar dacă sunt articole mai vechi. Citim, dar...nu judecăm, nu ne băgăm, ne facem că nu vedem. Închidem ochii, așa cum fac copiii când se ceartă adulții. Mă gândesc să folosesc câteva pasaje din această "aprigă dispută" ca studiu de caz într-un articol despre cyberbullying - un fenomen care ne afectează din ce în ce mai mult, indiferent de vârstă. Desigur, voi menționa la bibliografie sursele citate. Dacă din întâmplare mai intrați pe aici, vreau să vă mulțumesc pentru materialul pe care mi l-ați pus la dispoziție pe parcursul acestor 3 zile. Aștept cu interes viitoarele confruntări, care se anunță de pe acum deosebit de captivante. Oricum, mult mai antrenante decât partidele din liga lui Iorgulescu, Pandele și Mititelu.
:))) Ai curaj, Prostea, sa iesi la "scena deschisa"? Nu te cred!:)))
De acum înainte o sa-ți scriu numai pe articole proaspete ca sa te vadă toți cât de poleit ești.Profiți ca nu mai citește nimeni un articol vechi de doua zile și spui numai prostii.O sa vezi ce fac cu tine nimicule!
Ce te-am scurcicuitat!Esti plin de circuite arse.Știi foarte bine ca telefonul își ia singur anumite variante de cuvinte,dar speculezi și te agăți ,in continuare de nimicuri fără fond..Stai rău de tot la “fondul”problemelor și doar faci speculații crezând ca ma intimidezi cu prostiile tale.Ai scris clar varianta ta “corecta” - “ie-i”.Așa ca ce tot îndruga pe aici.Văd și ca insisti cu “cratima” in loc de liniuța de unire!Pai bai deșteptule o cratima adevarata este in cuvinte ca:”sud-est”,”nord -est”, “administrativ - teritorial”etc. Dar ce sa discut cu unul care a trecut prin școala ca peste prin apa!
:)) Bai Gâgă, eu doar ti-am subliniat "perla", nu am incercat sa te corectez, asa cum trancanesti aici! Sesizezi diferenta? Ti-am scos-o in evidenta, nu ti-am corectat-o, Agramache! Ea iti apartine, dragule, este a ta! Faci pe trollul cu mine, dar "bubui"! Si inca ceva: "...fiecare doarme cum își AȘTEARNĂ"???:))))))))) Aoleeeu... cu cine-mi pierd eu timpul!:)))
Reputația ta este autostabilita,așa ca stai liniștit deoarece nu ai nicio reputație decât una de “chior in țara orbilor”printre cei din galeria fcu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.