Alte știri din fotbal
Assad Al-Hamlawi, pe lista unei echipe de Champions League » Ce sumă li se oferă oltenilor pentru transferul său
0
Valeriu Iftime, exploziv înaintea barajului cu FCSB: „Dacă dăm o lăutărească, s-ar putea să mă bată. La fotbal s-ar putea să îi batem”
0
Dorin Goian și-a găsit urmașul: „Va face cuplu cu Drăgușin”
0
Cum a decurs prima întâlnire dintre Marius Baciu și jucătorii FCSB: „Aveți ceva de spus? Bîrligea?”
0
Știri din fotbal internațional
Erling Haaland, promisiune pentru sezonul următor: „O eternitate!”
0
Cursă în doi pentru postul de selecționer al Italiei » Cine a devenit noul favorit al Federației și ce avantaje are!
0
Fabrizio Romano scrie despre Cristi Chivu: „Semnează până la sfârșitul lunii”
0
Cum a făcut doar un slide în PowerPoint diferența în favoarea lui Cristi Chivu: „Eu vreau asta, asta și asta...”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Gaură de peste 100.000.000 de lei la Tarom: Radu Miruță a blocat bugetul ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Baietii au un singur defect. Joaca fotbal frate. Dar fotbal adevarat, nu ce joaca cfr, fcsb, csu, etc
Hai sa iti spun ceva,ca vad ca nu prea le ai cu firmele: poti sa treci activele sau pasivele pe alta firma daca firma pe care o folosesti este in pericol sa falimenteze.Este ceea ce se intampla si la o firma de constructii(exemplu aleator).Treci utilajele pe alta firma ca sa nu le pierzi. La Craiova, Mititelu asta a facut cu sigla,palmares, continuitate .Daca iti aduci aminte, inainte de dezafiliere Mititelu mai facuse asta de vreo 2 ori.E legal .Nimeni nu a contestat la acel moment nimic.Nici macar locul in prima liga.Priceput?Nu incerca sa imi vinzi gogosi PSD-iste pentru ca sunt jurist.Si sunt din Hunedoara.Echipa din tineretea mea este aceasta.FCU. Prin lege CS -urile nu au voie sa detina echipe de fotbal pentru ca sunt de drept public.Nu privat.Nu au dreptul.Este o simpla asociere de nume permisa de lege
Deocamdata singura echipa din Craiova care propune fotbal si il si joaca, este FCU. Restul e frustrare. Inca echipa nu e inchegata dar isi propune sa joace,sa domine,sa aibe posesia.Or sa existe meciuri mai bune sau mai rele.Dar oamenii astia chiar vor.Exista rautatea aia din Oltenia.La CSU nu am vazut niciodata aceiasi rautate si foame de victorii chiar daca teoretic sunt mai valorosi ca lot. Si inca ceva, adevarata Stiinta este FCU.Pentru ca echipa a fost vanduta de-a lungul timpului pana a ajuns la Mititelu.Rotaru e suporter stelist care a facut afaceri cu primaria Craiova.Pleaca si va lasa cu ochii in soare
Ți-am demonstrat faza cu bannerul pch la meciul cu craiolguta! Juristul din HD ți-a demonstrat ca sunteți o clona ! Tu nu și nu :)))))))
Iti mai spun doua lucruri atat: in primul an nu ati putut participa in cupele europene.Asa v-a spus UEFA .Ca sunteti echipa nou infintata.Doi , au trebuit platite datoriile catre Baird. De catre actuala echipa.Deci UEFA recunoaste ca FCU este continuatoarea vechii echipe si este exact ce iti explicam eu cu firmele si trecerea de pe una pe alta.Ce fel de dovada mai clara vrei? Gata. De obicei nu pierd mult timp cei care nu vor sa inteleaga.Dar e bine ca exista oameni ca tine.Trolli.Se face trafic la postarile FCU si uite asa FCU devine mai interesanta decat CSU si mai urmarita .Se termina balciul curand . :))))
Ce nostimi sunt clonatii astia cu unghia-n gat!:))) Stau toata ziua si pandesc p-aici ceva de rau despre noi, doar-doar... Si nici macar nu pot sa-si ascunda frustrarile..:))))
Ai dreptate, dar au facut si egal la Rapid dupa un meci foarte frumos pe care ar fi putut sa-l castige si au inscris doua goluri CFR-ului la Cluj, chiar daca au pierdut cu 2-3. Pentru o nou promovata care a schimbat aproape intreaga echipa plus antrenorul in intersezon, punctele acumulate si mai ales jocul prestat reprezinta o performanta mult peste asteptari, numai cine nu vrea nu observa acest lucru.
Spune-i direct ca e prostalau, nu se supara, stie lucrul asta insa spera ca altii sa nu-si dea seama. Ei nu concep ca csu clona nu e Stiinta si ca suporterii Universitatii Craiova, care au mers la meciurile infectiei politice, se intoarce la prima iubire, la FC Universitatea Craiova.
Voi sunteti deja morti dar inca nu vi s-a comunicat.
Când v-au dat aia din PCH capace la ureche și v-au luat stegulelete aduse gratis de la magazin ? :)))))))) 25000 la acel Meci semăna cu revelioanele lui Vanghelie pe vremuri! 20.000 numai pensionari :))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.