Comentarii (68)
senin
senin  •  14 August 2021, 17:45

N-am înțeles (nici nu m-a interesat!) de ce echipa asta a rămas fără jucătorii cu care a făcut treaba buna anul trecut(!?)

tataika
tataika  •  14 August 2021, 17:26
Postat de John Smith pe 14 August 2021, 17:21

Pe ce criterii de acordă Licența în măMăliga 1 Burlane ?

Aceleasi ca si cele valabile pentru ddb militia bucuresti!

175087523880813
John Smith  •  14 August 2021, 17:21

Pe ce criterii de acordă Licența în măMăliga 1 Burlane ?

forza_csms
forza_csms  •  14 August 2021, 16:42

***. *** *** L1? *** !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

105644358246528
Khan Oliver  •  14 August 2021, 16:37
Postat de utilizator șters pe 14 August 2021, 15:16

E clar si astia vand meciurile pentru bani ! Macar sa zica la toti ca strainii nu stiu ca facem bani cu ei la pariuri ! VAR și Buget anticipat in Liga 1 ! Nu stiu cum de Hagi si altii care sustin cu bani privati accepta echipe fara garantii bancare in Liga 1 ? Nu exista Comitet Executiv care sa voteze VAR și BUGET ???

Pai asta a facut si Hagi, a... redenumit echipa ca sa poata accesa banii publici! Este o *** fara margini, latram toti ca statul nu da bani la sport, dar... statul da bani, insa ii baga unul si altul in buzunar!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bodystyle74
bodystyle74  •  14 August 2021, 16:33

Astia macar sunt 100% finantati de la buget dar noua echipa Farul are finantare hibrida: 2 mil€ primeste de la Primaria Constanta si de la Consiliu Judetean. Acu murmeaza si un stadion de 50mil€, cifra de deschidere.

Berceni
Berceni  •  14 August 2021, 16:31
Postat de aress123 pe 14 August 2021, 16:11

Dispari prostul *** ca nu te-a bagat nimeni in seama.

Are dreptate artimoane, cand mai multi iti spun sa te culci, culca-te.

robotzel
robotzel  •  14 August 2021, 16:27
Postat de armion pe 14 August 2021, 16:21

Caută finanțare din bani publici? Așa esunt finanțate și Voluntari, și Argeșul ,și câte altele.Dinamo de ce nu poate fi finanțată?

Pentru că insolventii nu merită așa ceva. Insolventii deja au furat statul român prin cele două insolvente. Putori asta sunt și hoți peste măsură. Borfași de clasa 1.

bodystyle74
bodystyle74  •  14 August 2021, 16:28

Au cheltuit mult anul trecut sperand sa mai scoata ceva de la buget, ca daca tot este de luat,si anul asta.pNL nu le mai da astora din Ilfov,bataia pestelui pt ei este Ardealul. Pe astia ii lasa fara finantare ca la anul sa promoveze altii.Din pacate nu au nici ce vinde.

armion
armion  •  14 August 2021, 16:21

Caută finanțare din bani publici? Așa esunt finanțate și Voluntari, și Argeșul ,și câte altele.Dinamo de ce nu poate fi finanțată?

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Comentează