Alte știri din fotbal
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
0
Nelu Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
0
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
0
Veste de impact pentru Dinamo! Premieră după 9 ani
0
Știri din fotbal internațional
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Pai cum sa fie"achizitie de la Dinamo",daca-de al naibii-nu a vrut sa-l ia decat...liber de contract!
Mare combinator! Niciodata mare antrenor !
Atunci e...gratuitate!?... nu dau bani?
Crescut de Steaua
Achizitie e cand platesti ceva....el a venit pe gratis? atunci nu mai e achizitie
Mai taceți d..cu de tiriplici, vă dați toți habarniștii cu părerea !
Achizitie pe 0 lei :)))))
Esti haios cand spui ca Iohannis nu e presedintele Romaniei, ci mai degraba un speculant imobiliar....cam asta echivalentul “adevarului tau”.
Diallo e 3 clase peste klimavicius..... Daca era bun nu renunta dinamo la el.... Nu va lua niciodata fata cuplului Frasinescu-Mihalache sau Diallo
Cum e achiziție de la dinamo? Acu câteva zile anunțați aici că a fost pus pe liber de dinamo! Îmi explicați cum...un jucător plecat de la o echipă e ......achiziționat de la acea echipă? Din seria.....hai să mai facem mișto de dinamo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.