Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
bah Dinamo, a avut Dolha niste gafe, dar v-a si scos de multe ori..... Si marele Beto, portarul de rezerva al Portugaliei, a facut vreo 5 gafe mari de tot sezonul asta si.. tot a luat echipa titlul!
Cu Dolha in poarta nu luam nici un gol si luam campionatul la pas! Hai Vaslui!
No asta da partar!pardon,portar
Da ma super forta vaslui cu Dolha adus din liga a doua rusa pe motiv ca au cazut in liga 3, vreo 2 jucatori din liga A TREIA DIN ROMANIA, cica tineti minte numele astea, BA PORUMB NUMELE ASTEA LE-ai ADUS DIN LIGA DE AMATORI DIN ROMANIA, Cordos rezerva lui Ienci la Mures, Soto un jucator care juca din cand in cand la o echipa de ultimele locuri din Argentina, Jumisse ala Jumara un jucator din liga a doua portugheza, mama porumbule cred ca o sa iei Champions League ca prea forta ti-ai facut echipa
Daca Porumboiu vrea sa atace grupele UCL cu Dolha, e clar, o sa le atace multi ani la rand, dar nu cred ca o sa aiba reusita
fara adailton, wesley e pe jumatate. antal e bun, alearga foarte mult in toate directiile, foarte entropic, asa.... cam ca un koi in galeata.
insinuarea ta e lipsita de realism. au fost meciuri mai slabe ale lui dolha, chiar f slabe, dar pe ansambul, dolha este un portar f bun. inca mai este f bun.
Ai dreptate , dar tot la STEAUA , a jucat si ... HELMUTH DUCKADAM !!! Traiai pe vremea aceea !?
CFR Cluj - Dinamo 2-2 Panathinaikos - Dinamo 3-0 Atîta vă spun. Cine ştie, cunoaşte. :)
Chiar aveam incredere in vorbele lui Porumboiu cum ca va face o super echipa. Dar sa-l ceri pe Dolha titular in conditiile in care sustii ca vrei campionatul si un parcurs deosebit in cupele europene nu face altceva decat sa-ti evidentieze penibilul din vorbe. Cel mai important transfer al lui Vaslui este pastrarea lui Wesley de departe si poate Antal. In rest aceiasi anonimi portughezo-brazilieni cu care echipele din tara cred ca pot ajunge sa rupa norii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.