Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Acord Negoiță - Becali pentru vedeta lui Dinamo » Patronul FCSB a dat toate detaliile afacerii! Ce s-a întâmplat în ultimul moment

« Înapoi la articol

Comentarii (37) Adaugă comentariu

luciann  •  14 Februarie 2018, 21:01

Postat de poison pe 14 Februarie 2018, 11:54

Sper ca Lupescu sa retrogradeze aceasta mizerabila echipa si sa readuca adevarata Steaua din L4 direct in L1. Si pe buna dreptate, fara ranchiuna sau rivalitate cu Dinamo.. Total neprofesionistii astia de la FC FCSB nu au certificat de identitate sportiva; in acte antrenor apare Viorel Tanase, dar se vorbeste de antrenorul Dica; folosesc numele Steaua in campanii de marketing sau cand vorbesc (laudativ) despre ei, desi e ilegal; Mihai Stoica, infractor dovedit, sta pe banca de rezerve etc etc. Numai mizerii si ilegalitati se petrec la talciocul de fotbalisti FC FCSB.

Pai Lupescu o sa castige alegerile cu ajutorul lui Jijica...

fangigi  •  14 Februarie 2018, 20:08

Postat de fangigi pe 14 Februarie 2018, 20:08

Altu care-i da cu tifla cionbanului posesor de echipa ***!

RESPECT NEMEC!

fangigi  •  14 Februarie 2018, 20:08

Altu care-i da cu tifla cionbanului posesor de echipa ***!

minell73  •  14 Februarie 2018, 18:05

Postat de fcsbsibklinadn pe 14 Februarie 2018, 15:28

domnul Becali nea castigat deja pe toti singuri care mai sunt inptoriva sunt postaci astia de pe aici si cei 200 de fani steaua din liga 4 f

Doamne cat esti de ***.

Mihnea Ilie  •  14 Februarie 2018, 16:14

Intrebarea era pt ziaristi...ce chibitzam noi...e alta poveste,amice!!!

fcsbsibklinadn  •  14 Februarie 2018, 15:28

Postat de Petre Stoica pe 14 Februarie 2018, 15:24

D-le Becali, eu îți dau un sfat bun : prețuiește și respectă-i mai mult jucătorii pe care i-ai adus , arată-i lumii ca pe adevărații tăi jucători pe care i-ai adus pe "bani grei" în care ai crezut si i-ai arătat ca fiind soluția pentru această echipă, fii de partea lor și vei cșstiga ! Chiar și pe noi ! Altfel ...

domnul Becali nea castigat deja pe toti singuri care mai sunt inptoriva sunt postaci astia de pe aici si cei 200 de fani steaua din liga 4 f

Petre Stoica  •  14 Februarie 2018, 15:24

D-le Becali, eu îți dau un sfat bun : prețuiește și respectă-i mai mult jucătorii pe care i-ai adus , arată-i lumii ca pe adevărații tăi jucători pe care i-ai adus pe "bani grei" în care ai crezut si i-ai arătat ca fiind soluția pentru această echipă, fii de partea lor și vei cșstiga ! Chiar și pe noi ! Altfel ...

ando89  •  14 Februarie 2018, 12:14

Fin pisicolog jijica, Sun-Tzu ar fi invidios:))

bulldenej  •  14 Februarie 2018, 12:00

Postat de sadikul pe 14 Februarie 2018, 11:00

Ce ar fi sa vedem un blat istoric ....sa castige dinamo acum si fcsb in play off ....la ce patroni au cele 2 echipe ..nu ma mira

printre putinii care au inteles ... bravos !!!

poison  •  14 Februarie 2018, 11:56

Postat de Mihnea Ilie pe 14 Februarie 2018, 11:38

Bun...si care-i intelegerea pana la urma...prostanacilor?

Intelegerea e ca ei scot de la naftalina minciuna cu Nemec la FC FCSB (fotbal club fotbal club star berceni), iar in schimb castiga simpatia ciobanului si nu numai ;)

«

1

2 3 4 »
«

»