Alte știri din fotbal
Atacantul dorit în trecut de Gigi Becali la FCSB a fost prezentat oficial de CFR Cluj
0
„Atunci pleacă Charalambous!” » Vede o ruptură în vestiarul FCSB
0
Zeljko Kopic a făcut anunțul în conferință: „E foarte important!” » Vestea primită de antrenorul lui Dinamo
0
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
2
Știri din fotbal internațional
Aveau 2% șansă de calificare în Liga Campionilor și O LUNĂ de pauză » Ce a urmat e DE POVESTE!
0
Îl mai recunoașteți? „Bașkanul” Stelei care a îngenuncheat-o pe Fenerbahce: „Eu zic 2-1 astăzi”
2
Antrenorul lui PSV explică de ce l-a schimbat pe Dennis Man la pauza meciului cu Bayern: „O aveam în minte”
1
Avocatul firmei de închirieri, detalii esențiale despre accidentul îngrozitor al fanilor lui PAOK Salonic
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
0
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
In 8 ani, de cind are academia, hagi nu a scos un jucator care sa joace titular macar la Astra sau Steaua....
gica ai intins coarda la maxim ai fost rasplatit regeste pentru cum ai jucat la nationala dar ajunge deja esti nesimtit si profiti pui presiune sa promovezi jucatori care de altfel sunt mediocri castigi meciuri dubios cu arbitraje dubioase cu relatie de supus cu steaua echipa sistemului ticalosit vortba unui clasic inca vin viata deja esti la limita
Steaua si Viitorul sunt cele mai bune echipe din romania si chiar nu m-as supara deloc sa castige Viitorul, Steaua are destule campionate iar Hagi pt. tot ce a facut si face pt.fotbalul romanesc, merita cel putin un campionat castigat si ca antrenor.
Rej. ele boceşte că nu i-a luat un plod la lot. Unde sunt "acuzațiile... extrem de grave", nătărăilor?? Şi de cînd e obligat un selecționer care răspunde cu capul pentru rezultatele lui să joace cum îi cîntă un antrenor oarecare? Să admitem, prin absurd, că ar putea fi şi aşa; atunci acelaşi selecționer ar trebui să se execute la ordinele tuturor antrenorilor. Şi unde s-ar ajunge cu aberațiile? La un lot de 50 de jucători? Sau la un lot de 13 selecționeri? jesepeul nu are nici întrebări, darămite răspunsuri. Ăştia au numai epitete de două parale. Şi minți de zero.
Promoveaza-l la echipa mare a lui Viitorul si poate il vede Real Madrid,ce trebuie sa ti-l aduca Dulca la nationala u19 ca sa ajunga mare fotbalist.
...toate trompetele de la viitura sunt Dobrin ...blatistul crede ca daca nu bate fcsb se uita cineva la el ...
Si eu am un catelus ce seamana cu hagi, dar este deja vindut la circ.
Hagi vorbeste prostii!!!Nu se mai naste un Dobrin!!!A fost si ramane deocamdata cel mai bun jucator al Romaniei!!!Dobrin a fost mai bun cu doua clase ca Hagi,si cu o clasa peste Camataru si Dumitrache!!!!
...ai numai nujlitati pe care le vinzi la fcsb pe puncte fiindca nu s a impus niciunul pana acum ...cand ai iesit cu nulitatile in Europa ai luiat 5 ...numaio un nebun de antrenor ar lua de la tine jucatori care nu confirma international ...intai sa bati fcsb ...apoi sa strigi ca ai jucatori ...nu trompete ...
petrica tata,cum te ai simtit dupa golul lui ionut nedelcearu ? un copil dinamovist 20de ani v a muit la golul 2 ....o frumusete de gol;aveti voi vreodata asa ceva la voi ??? niciodata !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.