Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Nu-l atacati pe Bonfim orbilor atacati-l pe analfabetul de Becali,n-ati vazut ce vocabular si comportament de mahala are?.De ce credeti ca n-a mai acceptat Hagi sa se intoarca la Steaua ?.Va face din Steaua analfabetul ce a facut Mititelu din Craiova ,cu regret spun dar,tare as vrea sa faca si Steaua o baita in B sa va treziti odata.
FORZA STEAUA! FORZA GIGI !
toata lumea stie ce r@h@t e la Steaua, dar s-a trezit si petarda asta sa comenteze! Stia Iancu de ce-l da. Pai atmosfera la Steaua e proasta si pt ca clubul ia astfel de tepe, aduce rebuturi, care nici macar nu au bunul simt sa joace slab si sa-si ia salariile imense, trebuie sa mai fie si indisciplinati
am pierdut 10m din viata sa scriu asta.....site`ul vostru e o mare iluzie. iar asta sa stea acolo la azer si sa ne lase....cat despre voi...va apropiati de OTV....sau ETNObotanice TV! doar senzatii si inselatori! aveti vina voastra ca suntem unde suntem ca popor!
da caruta de bani pe care a luat`o pentru nimic ii convine?
"Mare" pierdere Bonfim! Intr-adevar, o sa-mi fie dor de Bulevardul de pe partea dreapta, creat din cauza lui sau de centrarile prin spatele portii! Lankaran = cimiturul de epave esuate ale Ligii 1, se potriveste de minune acolo!
asa e din cauza respiratiei greu de suportat a fugit din cantonament a injurat echipa,daca macar era un fotbalist adevarat bonfim asta dar steaua se descurca mai bine fara el!
Asta juca fotbal? Sau dansa?
contradictie cat casa. oare asta este comportamentul unui om stresat de rezultate? cand stai in club pana la 5 dimineata si fugi din cantonament in loc sa mananci mingea aia de fotbal si sa centrezi pana la 12 noaptea singur pe teren nu prea dai dovada ca ti'ar pasa ce se crede despre tine.
Bonfim, tata, tu nu rezisti presiunii ca esti slab! lasa ca la Lankaran vei fi vedeta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.