Alte știri din fotbal
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Remarcatul lui Mihai Stoica în amicalul FCSB - Beșiktaș: „Excepțional”
0
Se naște o nouă forță în Moldova? Pe ce se bazează Petre Grigoraș în lupta pentru promovare
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Ce sa zic... Marele jucator Bonfim... Brazilian atipic de sare mingea din el, iar el sare prin cluburi, nu sa respinga cu capul !
asta e prost rau face si el declaratii dupa 3 luni .pai deaia rupe carcima in doua seara de seara de frica lui gigi.ca vorba aia omu la bautura are mai mult curaj ;)))))))
Bonfim...:))...Spaima sticlelor de vin!....Si ele fugeau dupa tine, sau de tine...Nu ai avut nici o treaba cu fotbalul cat ai fost la Steaua
Dar cine va mai vrea?
Are dreptate, la concluzia asta, ca jucatorilor le e frica sa intre pe teren din cauza ca Becali ii critica, am ajuns si eu cu ceva vreme in urma, la fel si in privinta antrenorilor... in conditiile astea e greu sa faci performanta
azi mocar mai bine i ti zicea :)))))))oricum astea is lucruri stiute nu inteleg care e stirea din articolu asta nu e nimik nou e ceva normal la o stana :)))))))
Khazar ci nu Hazar
Cum dracu se face ca de frica ce iti era rupeai cluburile in doua.
Sa mori tu ca ai fi vrut sa se intoarca Hagi la Steaua si ca Bonfim era fundas bun...
Ati uitat sa spuneti ca Arthuro a cam fost dat afara de la fiecare echipa de cand a plecat de la Steaua, iar Carlos ajunsese prin liga a II-a din Iran inainte de a se reintoarce in Portugalia. Unde apara Andrey acum? Bonfim probabil statea prin cluburi din cauza stressului; bine ca nu s-a apucat si de droguri din aceasi cauza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.