Alte știri din fotbal
Bogdan Lobonț, opinie contra curentului, înainte de Turcia - România
0
Lui Giovanni Becali nu i-a venit să creadă când a văzut alegerea lui Mircea Lucescu: „Am fost foarte șocat”
0
Și turcii au o teamă uriașă înainte de baraj: „Uneori, pe jucători trebuie să-i bați, apoi să-i mângâi!”
0
S-a bucurat de eroarea colosală a lui Căbuz: „E un fel de pedeapsă, «karma»”
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham - Nottingham Forest » Duel pentru supraviețuirea în Premier League
0
Barcelona - Vallecano: Andrei Rațiu e anunțat titular pe Camp Nou!
0
Concluzie dură: „Dacă Liverpool joacă așa, PSG îi dă 10-0”
0
Chivu are concurență puternică pentru un internațional german » Alte două cluburi mari îl vor pe neamț
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Striptease cu tricolorul la Circul de Stat din București. Preludiu, ...
Libertatea
Și negrii aia de au 40 de ani și în acte ei spun ca au 23 tot așa că și cu Popa, e ceva în aer :))
Poi ala abia alearga 33 punct si ceva.
“Ba esti p....?”Ba ***? Asta-i mai tare ca Ronaldo?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe ceilalți jucatori de nu îi mărește televizorul.
greutatea optima. Nu e cea mai mare problema. IQ-ul optim, coloana verticala optima, caracterul optim, seriozitatea optima. Astea sunt. Dar Popa nu cunoaste asta. Are impresia ca totul se reduce la cat de repede ai alergat candva.
Aia e doar varianta simplificata. Greutatea optima exacta poate fi stabilita doar de un specialist, tinand cont de constructia osoasa si masa musculara. Conform IMC, daca ai 170cm si 90kg, esti in categoria "Obezitate grad I", chiar daca tu poti fi un pachet de muschi si sa ai mai putin de 10% grasime in masa corporala. tl;dr: IMC = 0 pentru atleti si persoane sportive.
Conform IMC, greutatea lui, la cei 170 cm ar trebuie sa fie intre 60.3 si 73.9 kg.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.