Alte știri din fotbal
În plină luptă pentru salvarea de la retrogradare, Hermannstadt a anunțat o mutare de la o echipă de play-off: „Transferat definitiv”
0
Gigi Becali, avertisment pentru Daniel Pancu la Rapid: „Hopa, vine șina de tren”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Golul senzațional a fost anulat după intervenția VAR
3
S-a stabilit a doua echipă promovată în Liga 2 » Clubul revine după 9 ani!
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
0
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul înscrie în divizia secundă și s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
6
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Dr. Adrian Marinescu, despre cazul de Hantavirus din România: „E o isterie! ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Băi, da' care or fi calitățile care l-au impus pe Burleanu ca șef al FRF? Cunoștințe fotbalistice? Neh! Experiența de manager al vrdunei firme? Decizia de azi a UEFA privind CFR arată că habar nu are de criteriile de licențiere. Atunci mai rămâne... criteriul politic! Păpușă a lui Băsescu ieri, păpușa a lui Dâncu azi!
De ce te adresezi prin scris altora ceea ce-ti spune2 li?
Nu te-am intrecut !! Tu esti si prost si fcsbist !! Mai jos de atat nu se poate !! *** ....iti dau clasa in orice domeniu !! Ce sa discut eu cu tine, daca tu nu esti in stare sa-ti scrii un nick name corect !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O masura care o poate ajuta pe Steaua din prima liga.
Și eu zic că ești prost rău!!!
Si nouă ni-o scârbă de tine și uite că tot pr aici "elucubrezi "....
Dar ia uitati aici bomba care rupe trompa ba ciocul papagalilor care carteau pe aici ca e teapa : "Andrea Compagno a fost convocat la naționala Italiei!"
Nu-i de mirare pentru ca echipa lui Burleanu nu se ocupa de fotbalul romanesc dovada este caderea din 2014 pana azi ci doar de a-l bloca poe Becali sa ia titlul.
Nu te mai uita sau ia o lamaie.
Pe Burleanu il intereseaza doar banii, ca sa se poata plimba si poza cu personalitatile de la Gala FIFA the Best :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.