Alte știri din fotbal
Ultimatum pentru Denis Alibec la FCSB: „Ori îl scot din lot definitiv, ori mă mai bazez pe el”
0
A intervenit și a deturnat negocierile pentru aducerea lui Moruțan! Gigi Becali: „Vă spun cum s-a întâmplat, adevărul”
3
Golul 4 în Unirea Slobozia - UTA și lucrurile par clare!
4
Statisticienii au făcut calculele » Ce șanse are FCSB să prindă play-off-ul după eșecul cu FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
E război la Real Madrid! Au împânzit orașul cu mesaje macabre anti-Florentino: „Terminat, bun de eutanasiat!”
0
Manchester United - Manchester City, derby-ul etapei 22 din Premier League » Ocazie uriașă ratată de „diavoli” în debutul meciului
0
RB Leipzig face prima ofertă oficială pentru transferul lui Radu Drăgușin! » Fundașul lui Tottenham are concurență din Serie A
0
Juventus, acord cu golgheterul din Premier League! Dar un avertisment: „Nu plătiți prețul corect, nu pleacă”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski dezvăluie informații secrete. Ucraina se pregătește ...
Libertatea
nu mi se pare corect sa se renunte la radoi...este jucator de mare valoare..iar camponatul arabiei nu este atat de slab sa zici casi pierde din valoarre...trebuie at in orice caz
ba sa se duca in **** radoi si asa era cel mai slab la nationala il umflati voi presa dejeaba daca era asa bun nu ajungea si el undeva in occident pana si ragalii ca mitea,marica,nicolae au trecut putin prin olanda,germania,scotia,portugalia asa ca ****
Nici vorba, cat va fi Piturca antrenorul nationalei Radoi va fi prezent.
alt subiect nu mai aveti? antifotbalistul ratoi pleaca, daca pleaca, la bani si nu la fotbal. daca era asa de bun juca de o mie de ani la o echipa de fotbal, nu la steluta mioritica a ciobanului incult.
RUSINE gsp, ati facut din cvasi-necunoscutul mirela ratzoi o obsesie, tot ziarul scrie despre el de parca ar fi investirea lui Obama, sunteti de-a dreptul penibili! Nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar fi intamplat daca golanashul chiar s-ar fi transferat la o echipa de fotbal, l-ati fi pupat in dos pana la Pasti....rRatzoi e atat de bun precum accidentatul lui zerOlaroiu (un neica nimeni) Rusine gesepe! Rusine ratzoi! Auzi la el, transfer bomba la AL HILAR!Doamne Ajuta sa nu mai fie convocat!
Caldura mare,dom'le ! ..:))) Hai sa fim seriosi: 4o de grade e media anuala? :)))) "Aurica Ticleanu se afla de trei ani in Kuweit, in prezent antrenind pe Al-Sahel. "Temperaturile sint mult mai mari decit in Romania, dar acolo activitatea se desfasoara noaptea. Ma refer la antrenamente si la meciuri. Ziua se trindaveste. Citeodata mai mergem la sala de forta, unde avem aer conditionat, si la piscina. In rest, nimic, pentru ca ziua moare musca", spune Ticleanu. (L. Cazan)"
Ce tot ne bateti la cap cu Radoi ba?Cand a jucat asta bine la nationala sau la turma din ghencea ba ca eu nu stiu?Asta si asanu merita sa joace la nationala?Un ciomagar si un taran necioplit!Le-a dat teapa Olaroiu arabilor cu epava asta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.