Alte știri din fotbal
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Ciprian Marica l-a scos vinovat pe Răzvan Burleanu pentru eșecul naționalei României: „Mulți sunt beneficiarii acestui sistem”
0
Dinamo - CS Dinamo, amicalul în care poate debuta George Pușcaș
0
România U18 - Liechtenstein U18 » Meci din calificările pentru Campionatul European
0
Știri din fotbal internațional
Caz unic pe masa FIFA » Cer derogare pentru titularul din Serie A, „blocat” de regulamente pentru doar patru zile!
0
Kosovo poate da lovitura! Bonus record pentru calificarea la Mondial
0
Depășiți și de Noua Caledonie! » Detaliul care șochează după barajul de la Istanbul
0
Zoe Elena l-a cucerit pe cel mai în vogă tânăr fotbalist din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
De ce nu e Sabau o varianta pentru Rapid?
Rusescu are oi, ce este jignitor sau vulgar dacă am spus să aibă grijă de ele!?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Măldarășanu este la ani-lumina de Șumudică în privința comportamentului din viața de zi cu zi, și, în plus, face parte din familia Rapidului, fiind și un antrenor foarte bun. Problema Rapidului este însă că Măldarășanu a obținut rezultate în timp, bazându-se pe omogenitate și forța grupului, iar Rapidul nu are nici pe departe răbdarea de care a dat dovadă Sibiul. Șumudică este un acordeonist în ale antrenoratului, dumnealui antrenând după ureche, din talent, fiind capabil să facă o echipa să joace mai bine din mers, lucrând cu materialul clientului și făcând ajustări de la un meci la altul. Părerea mea este că Rapidul ar obține la anul niște rezultate mai bune cu Șumudică antrenor, varianta Măldarășanu fiind superioară doar dacă Rapidul este dispus să mai sacrifice încă cel puțin un sezon pentru a pune bazele unei echipe omogene, cu adevărat capabilă de performanță pe termen lung.
Atat ii duce capul.....atat se vrea !
ha ha ha...rusescu...ha ha ha
Cine este ... raul rusescu ?!
Se vede treaba că pt ăștia de la GSP, cele mai importante evenimente, din tooooot sportul national și mondial, sunt declarațiile lui Raul Rusescu și meme Stoica. Nimic din ce emit aceste 2 somități nu rămâne nepublicat pe site-ul gsp.
Ce noroc pe noi că, totuși, sunt foooaaarte puțini (spre deloc) cei pe care-i interesează ce i se pare lu' neica-nimeni-în-glod ăsta. Dacă ar avea un minimum de decență ar simula accidentarea când ar mai fi întrebat de Rapid, așa cum a simulat fotbalul când păcălea lumea că s-ar fi ocupat cu activitatea asta. Sau cum încearcă să simuleze în prezent ocupația de analist-înțelept-percutant-fin-cunoscător-de-mare-brânză. Apropo de care îi și urăm poftă bună, la stăpân-su la palat.
Probabil va veni momentul, insa acum Malda nu este pregatit pt o caciula asa mare. Mai mult, Rapid incepe sa arate din ce in mai bine, cata vreme Sumi isi vede treaba, rezultatele nu au cum sa nu apara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.