Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Lionel Scaloni: Sunt fără cuvinte, vom încerca să câștigăm și finala
0
Scandal la finalul semifinalei Anglia - Argentina! Jude Bellingham și-a pălmuit un adversar
0
Messi a emoționat-o până la lacrimi » Momentul surprins de camerele TV
0
Harry Kane: „Să pierdem în felul acesta este pur și simplu devastator”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Tarnovan, Keseru e rezolvat, probabil ca vine si Luchin. Si unul dintre Sanmartean si Eric. Lasa ca e bine sa fie jucatori cu experienta, asa se integreaza tinerii. La Barcelona doar cine e cu adevarat bun s-a impus. Vezi Pedro. Probabil ca Stanciu o va face. Vreti in Liga cu Tatu si Kapetanos?
Asta e opinia redactorului, nu a staff-ului tehnic, deci e egala cu zero. Sanmartean ar veni, doar pentru ca asa si-a dorit Gigi, iar Keseru nu cred ca o sa fie peste Fiederico Piovaccari.Asta e opinia mea.
Sanmartean joaca pe stanga, desteptilor, eventual in centru. Niciodata in spatele varfului. Nimic nu stiti! Eu cred ca se vrea o echipa cu Tanase si Sanmartean in competitie pe acelasi post, Stanciu cu Keseru sau Iancu si Piovaccari cu Keseru. Va fi si Kapetanos acolo. Steaua isi face banca de echipa mare.
LMA si tie!
Bai frate, oare facem si noi vreun transfer iarna asta?Ca pana acum nu a semnat nimeni, au fost numai povesti prin presa.Nici macar Tarnovan nu a fost anuntat pe site-ul oficial...
cum sa vina la dinamu cand au contracte pe 5 ani? tu chiar crezi ce scriu terminatii astia? titlurile astea cancaniste gen ADIO si alte bullshit-uri sunt pt astia cu mintea creata care o admira pe Dragusanu sau Cruduta, desigur tot din trustul inf3ct la gazetei spartilor....nu pleaca nici Stanciu nici Iancu si probabil vor juca la fel de mult ca si pana acum, Suntmortean ala nu vine sigur a zis ca nu vrea mai da-l dreacu de bunic sasiu, Keseru vine in locul lui NIKOLICI SAU COSTEA gazetar idiot, Stanciu si Iancu vor juca la fel ca pana acum..
Pai daca e vorba de 'bosorogi' sa vina Keseru, Eric, portughezul ala fundas dreapta. Dar nu Sanmartean ca mor! La figurile din capul lui n'o sa'l inghit nici daca da 30 de goluri.
Nu-i nimic. Să vină la Dinamo :D
Si eu cred acelasi lucru si mai cred ca si Reghe, Becali si MM isi dau seama de asta. Petrolul si Astra au aratat in tur un joc foarte bun (sper sa nu-l repete !!) si Steaua daca nu se intareste cu 2-3 jucatori de valoare si cu experienta competitionala poate pierde acest campionat. Steaua are nevoie de o revigorare a jocului si o revenire la cel de anul trecut cu Chiriches, Rusescu si......Chipciu(sper sa-si revina)
La Multi Ani fella metalhead!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.