Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu, înainte de meciul decisiv cu FCSB: „Este o oportunitate, dar nu depinde de noi”
0
Edi Iordănescu a intrat peste vedetele naționalei: „Am oprit totul instant! Știți ce mi-a zis Răzvan Marin?”
0
Jandarmeria a decretat: fără meci în București pe 23 mai. Care este motivul
3
Florin Bratu, favorit pentru a prelua clubul din Superliga » Schimbare la finalul sezonului
0
Știri din fotbal internațional
Accidentare horror! » Internaționalul german riscă să rateze Mondialul 2026
0
Real Madrid a confirmat plecarea căpitanului
0
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
3
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Dar de ce il suna? Ca sa ce? sa-ti multumeasca in fiecare zi la telefon?Lasa omul in pace, e barbat, atunci era un copil, normal ca trebuie sa-ti faci datoria de antrenor si dascal sa ajuti un copil. El il suna..
Nu-l credeți pe Bumbescu, lui dacă nu ii umpli portbagajul ești nesimțit.
Bumbescu a fost un fotbalist bun, păcat de cum este acum. De unde nu este nu poți să ai pretenții. Dar nu înțeleg de ce este publicat, cui îi folosește?
Niță are el motive pt care nu îi răspunde domnului, acum în general se cunoaște câtă carte și cât antrenorat cunosc oameni gen Bumbescu care cu siguranță au fost mereu ahtiați după informații au citit despre metode noi de antrenament, haideti să fim onești indivizi cu sticla de săniuța în buzunar,care la antrenamente înjură copii de tot neamu și vii și morți, grobieni care sunt antrenori doar în baza faptului ca sunt ex fotbaliști
Nita l-o fi refuzat pe Bumbi cu vreun imprumut pt. spritz
Bumbescu colonelul, bumbescu betivul. Este si motivul pt care Jiji l-a dat afara.
Bumbescu colonelul, bumbescu betivul. Este si motivul pt care Jiji l-a dat afara.
Bumbescu colonelul, bumbescu betivul. Este si motivul pt care Jiji l-a dat afara.
Un ***! Așa a fost și cu Becali, cât timp le-a dat bani (gloriilor steliste) era cel mai bun "stăpân", după ce le-a tăiat banii au devenit inamicii lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce mai legendă....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.