Alte știri din fotbal
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
0
Surpriză: Emmanuel Yeboah a semnat în Superliga, la 3 ani după despărțirea de CFR Cluj
0
Eddy Gnahore și-a modificat mesajul de adio pentru Dinamo! Ce a șters francezul
3
Vlad Chiricheș, așteptat la echipa din Liga 2: „Am discutat pe tema asta”
1
Știri din fotbal internațional
Egipteanul Ziko acuză un complot pro-Argentina: „Mondial aranjat! Felicitări pentru trofeu!”
2
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial » Echipele de start
0
VAR a greșit? Fost arbitru FIFA contestă decizia care putea schimba soarta meciului Argentina - Egipt
0
„Aspirator” de recorduri » Lionel Messi tocmai l-a depășit pe Diego Maradona!
2
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
27
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Printul face 2 meciuri bune pe sezon si in rest sta prin cluburi si freaca numai pitipoance analfabete ca si el! Un astfel de loser nu are loc la o echipa ce se bate pt marea performanta! A facut bine Dinamo ca s-a dispensat de un astfel de papagal!
foarte foarte putzine meciuri in liga 1 sunt intamplatoare. normal ca au fost peste gazu 7 clase, daca gazistii NU AVEAU VOIE sa miste mai nimic. insa e foarte bine asha . foarte probabil acest ajutor va fi reprimit cand gazu are probleme. insa tu potzi visa mai departe la superioritatea neta a lui u cluj. sunt insa curios. daca tu visezi ziua aceste lucruri......oare noaptea ce visezi????
aia care zic ca fost blat is poponari prosti! U a fost clar peste medias!!! U-rapid 2 0 si acolo o fost blat??
TRAIESC CU SPERANTA CA IN VIATZA MEA O SA PRIND SA VAD LIGA 1 ARDEAL SI ECHIPA NATIONALA TRANSILVANIA. ASA SA NE AJUTE DUMNEZEU.
desigur a fost blat clar ca lumina. de pe luna se putea vedea. si horoba stie asta foarte bine. insa nu putea sa spuna nimic altceva presei decat rahaturi. ceea ce a si facut. ma bucur insa ca se contureaza aproape oficial razboiul ardealului cu parashutele de la bucuresti. hai gazu , hai U cluj , hai ARDEALUUUU!!!!!!
OARE CHIAR SUNTEM TOTI ASA DE PROSTI SA NU SE VADA BLAAAAAAAAAAAAATUL CELOR DE LA u cluj, ASTIA NUMAI CU ASTA SE OCUPA SAU ATI UITAT DE 3-4 CU DINAMO, URMARITI-LE MECIURILE SI O SA VEDETI K AM DREPTATE...parca amai fost un meci anul asta fff pariat al u cluj... RUSINE NESIMTITILOR
Domnule Horoblat,ar fi cazul s-o stergeti din fotbal,nu mai tine cu marlania,sunteti penibil! Haide "U"!!!!!!!!!!!!!!!!
Unii nu stiu sa piarda. Rusine Horoba! Cinste Mediasului!
Horoba, ai parasit corabia de la blatistrita, acum faci poola mare la medias?! Dispari, dinozaur ba.los!!!!
Domnule Horoba, dintr-un fost sef de sala care schimba valuta si orienta fetite catre clienti generosi de la care luati comision, nu ne putem astepta la un altfel de declaratie. Dinamo 2? "U"nici!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.