FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Adrian Ilie: "CFR joacă numai la butoane!"

Articol de - Publicat marti, 22 aprilie 2008 00:00

Adrian Ilie acuză violent trupa clujeană că recurge la jocuri de culise pentru a reveni pe primul loc.

- Domnule Ilie, va fi un final corect de campionat?
- Din partea Stelei, da. Din partea CFR-ului, nu. Nu vedeţi ce au ajuns să facă? Au co­man­dat Oţe­lului să ne testeze anti­do­ping, s-au gîndit că ne ţin pînă noap­­tea şi nu ne vom putea re­face pen­tru meciul cu Poli. Apoi, ce au fă­cut la Arad de­pă­şeşte orice ima­ginaţie!

- Ce?
- La cererea expresă a clujenilor, cei de la Poliţie s-au dus la Arad să ca­ute aşa-zişii bani trimişi de Stea­ua. Apoi, tot la ordinul lor, un di­rec­tor de la UTA i-a ameninţat pe Za­ha­ria, Bălţoi şi Hidişan că trebuie să o la­se mai uşor cu CFR. «Aveţi gri­­jă cum jucaţi, că noi sîntem deja re­­­tro­gra­­daţi!», aşa le-au zis. Cu alte cu­vin­te, să le dăm punctele. Ei şi-au luat măsuri de siguranţă la Arad, dar vorbeau de meciul nostru de la Galaţi pentru a ne distrage aten­ţia.

- Bun, dar...
- Şi tot ei sînt cu gura mare! Ne tot suspectează la fiecare meci, iar ei butonează tot prin spate. Chiar nu le e ruşine? Sînt disperaţi că au pier­dut primul loc şi că nu vor lua titlul.

Citește și:
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
Stiri extrasport
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
Gigi Becali a plecat în vacanță și a delegat responsabilitatea pentru transferuri: „El știe tot acum!” » Destinația aleasă de finanțatorul FCSB-ului
Superliga
Gigi Becali a plecat în vacanță și a delegat responsabilitatea pentru transferuri: „El știe tot acum!” » Destinația aleasă de finanțatorul FCSB-ului
Moment INCREDIBIL! Sorana Cîrstea și-a jignit staff-ul în timpul meciului de la Wimbledon: „Lasă-mă în pace, sunteți niște inutili toți”
Tenis
Moment INCREDIBIL! Sorana Cîrstea și-a jignit staff-ul în timpul meciului de la Wimbledon: „Lasă-mă în pace, sunteți niște inutili toți”
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua înaintea transferului la Real Madrid + Povești cu Gică Popescu și Dan Petrescu: „Cine e, mă, obraznicul ăsta?”
Special
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua înaintea transferului la Real Madrid + Povești cu Gică Popescu și Dan Petrescu: „Cine e, mă, obraznicul ăsta?”
Schimbare majoră: Mașinile fără noile dispozitive vor fi interzise luna aceasta.  În UE intră în vigoare noi reglementări în materie de siguranță, regăsite sub denumirea General Safety Regulation (GSR II)
Profit.ro
Schimbare majoră: Mașinile fără noile dispozitive vor fi interzise luna aceasta. În UE intră în vigoare noi reglementări în materie de siguranță, regăsite sub denumirea General Safety Regulation (GSR II)
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”

Fosta rivală a Simonei Halep s-a întors la Wimbledon și și-a schimbat meseria » Viața de lux pe care o trăiește


Comentarii (233)
 •  23 Aprilie 2008, 00:20

Limbricul de adrian ilie isi da tot mai mult in petec. Este de mirare ca un ziar ca si G sp. ii publica aproape zi de zi cretinismele pe care le emana.

 •  23 Aprilie 2008, 00:20

Mai taceti dracului mai cretini i.dy.oti,handy.capa.tilor franari cufuriti,javre de maidan si cr.oncanitori frustati ca tot Steaua castiga campionatul sa muriti voi si sa crapaty de ciuda sa le-o suget.ty la toti stelistii si sa ne kkam in gurile voastre spurcate frustatilor,gu.noaie mize.rabile iar pe voi javrelor o sa va umilim la voi acasa o sa devenim campioni.HAI STEEEEEEEEAAAAAAAUUUUUUAAAAAAAAAA!

 •  22 Aprilie 2008, 23:55

Draga Adrian Ilie, de ce nu-ti vezi de oile tale? Tu nu vezi cum joaca Steaua? De ce nu vrei sa intelegi ca existe si echipe precum Otelul Galati carora nu le convine ceea ce a facut Steaua. Ce sa butoneze CFRul? S-a vazut diferenta de joc intre Steaua si CFR. Cu o echipa puternica Steaua n-are nici o sansa

Vezi toate comentariile (233)
Comentează