Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Lui Kovacz i-ar prinde bine puțină vacanță!
În această dimineață stăm mai bine! Doar 12 articole despre fcsb! Dar dacă fiecărei echipe din campionat ,sau măcar din cupele europene ,li s ar aloca spațiu? Că doar tot sport românesc sunt!
Asta e, Kovacs a venit decis sa-i distruga pe cei de la FCU, s-a vazut asta tot meciul, a tras cu CSU inclusiv cu VAR-ul. Pai UDMR e in guvern cu PSD, normal ca ungurul a tinut partea echipei pesedeului!
bai,pai a foststearsa fruntea dupa ce a fost deviata din brat.penalty 1000% corect.nu o mai lalaiti cu brovooveni ca sunt o echipa de judet..una din retrogradate
...ce bine imi pare ca i a furat arbitrul ...oricum ii bateam dar acum oamenii cred ca stiu si ei fotbal ...nu s buni de nimik ...o sa piarda si cu Argesul ...
respingi mingea cu mana si zici ca ai dat cu capu`..bai,sunteti penibili!! .parca am jucat cu niste rasi de judeteana .Istvan Kovacs a arbitrat de nota 10.felicitari si asa ar trebui sa arbitreze toti
Cred ca ar merita sa piarda locul la Mondiale daca lucrurile stau asa. Mititelu ar trebui sa se tina de capul lui, reclamat la Uefa, la Fifa, aduse fazele etc...Daca lucrurile stau asa, Kovacs nu merită să fie la Mondiale!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.