Alte știri din fotbal
Marius Baciu, prezentat oficial la FCSB » Cum arată stafful fostei campioane
0
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
A jucat cu Marius Baciu și e categoric: „Are doar de câștigat. De ce să nu se impună în vestiar?”
0
Gigi Becali a recunoscut că și-a luat „țeapă”: „N-am avut inteligență. Am luat-o în freză!”
5
Știri din fotbal internațional
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Adrian! Te rog cat mai putine detalii, anterioarele arata ca, mafiotii sandu-dragomir, raspund in degringolada... nu-le da prea multe sanse. Vorbeste despre greseli facute de tine, c-a suporterii STIINTA, sa inteleaga corect investitia facuta de tine la Club.
Pt ca-ti scos declaratia lu I.Balaci, despre STIINTA, 'i raspund aici! Asculta LIE. In primu rand, tu, trebue sa-i zici saru-mana lu TATA LAE!! acest om te-a strecurat printre marile valori, ale STIINTEI, atunci, ei find: Stefan Sames, Lucian Strambeanu, D Marcu, I Nita, Teodor Taralunga, C.Berneanu, (Costica Stefanescu), ti-am prezentat linia de mijloc STIINTA de atunci de care tu, (LIE) nu aveai sansa de castig contra candidatilor...deci mana intinsa tie este uitata??! Altceva LIE, C.Stefanescu cand a venit la STIINTA, era rezerva la steaua... in scurt timp, paremise ca, STIINTA a reusit sa-l propage capitanu Nationalei! este de mirare?
Cred ca daca s-ar face un audit contabil la singe, s-ar putea sa aiba o revelatie si anume faptul ca fotbalul este in faliment! Ca in cel moral este sigur.
cat de frustratii sunt cei doi macelari ai fotbalului sandu si dragomir pt ca avram a fost prins cu mata in sac. se dovedeste contrar sustinerilor lor ca fotbalul pe care il pastoresc este necurat !!!
Cu Sandu la puscarie!
doamne ajuta, sa-l vedem si pe corleone la dna. sa faca la rahova o celula numai pentru greii din fotbalul romanesc. mai multe celule, de fapt...
pai cum sa nu fi stiut neadi cata vreme barbugiu a aranjat apele cu avocatii lpf .? toata iarna presa centrala a exploatat sitile ostile venite din barlogul" gazetei de sud"si al grupurilor ostentative din zona de influenta dubioasa locala ,lovind sistematic in craiova . daca apelati la memorie va ve ti putea aduce aminte acele urale gomotoase venite din zona ostila a craiovei privind sfartecarea echipei ! nea adi te pretuim pt lupta grea in care te ai angajat pt dejucarea cei mai mari marsavii savarsite impotriva universitatii craiova !! ori cat de greu va fi NU CEDA ,LUPTA PANA LA CAPAT pt a dovedii grupurilor ostile din craiova ca au actionat criminal impotriva proprii lor
pai cum sa nu fi stiut neadi cata vreme barbugiu a aranjat apele cu avocatii lpf .? toata iarna presa centrala a exploatat sitile ostile venite din barlogul" gazetei de sud"si al grupurilor ostentative din zona de influenta dubioasa locala ,lovind sistematic in craiova . daca apelati la memorie va ve ti putea aduce aminte acele urale gomotoase venite din zona ostila a craiovei privind sfartecarea echipei ! nea adi te pretuim pt lupta grea in care te ai angajat pt dejucarea cei mai mari marsavii savarsite impotriva universitatii craiova !! ori cat de greu va fi NU CEDA ,LUPTA PANA LA CAPAT pt a dovedii grupurilor ostile din craiova ca au actionat criminal impotriva proprii lor
echitabil ar fii sa se repare nedreptatea facuta craiovei.....sa isi primeasca toti jucatorii inapoi si dreptul de a activa in liga 1 !!!! dreptate craiovei,ma intreb daca traia paunescu daca aveau tupeul asta blatuitorul mircea sandu si militianul mititica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.