Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
15
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Sub ochii lui Dennis Man, a egalat recordul legendarului Alan Shearer
0
Lewandowski și-a dat autogol, iar adversara a râs de el pe rețelele de socializare: „Cine s-ar fi gândit?”
0
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Vlad Dragomir a rezistat 78 de minute în fața lui Chelsea! Toate rezultatele serii în Liga Campionilor
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Scoate pruna din gura cand vorbesti adita
A facut blat cu olga, ea s-a ales cu o casa, el cu puzul fara de care nu putea vinde terenurile(mostenite de la parintii boieri fara b) iar un smecher care a intermediat totul cu un teren foarte valoros mult mai valoros decat casa data olgai.
Păi no,no.Iar și dat-o pe arătură...."Tăticul"meu a cumpărat acel teren in 2005 când prețurile erau foarte mici....Intre timp prețurile pentru acel teren(pe care pusese ochii și alții)au crescut foarte mult.....Taticul meu a fost băiat deștept și a știut în ce sa investească banii.
Numai fraierii nu pot . I-a tras teapa Olguța , de fapt a fost mai isteață decât miti , na !
Tactu cum i-a luat pt drepturile litigioase ( balta craiovitei ) ???
Frustratule nu cumva tu ești ăla micu , urmașul , moștenitorul echipei ?!
cum? Asa cum a facut mititelu cu becali, pe spatele lui prostea? Scuze, Costea!:)))
La pușcărie cu infractorii!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, ba, manelistule! A venit protejatul si si-a ridicat "pachetul". Asa se fac cumetriile intre "baietii destepti", nu?
Păi da,ce spun eu și ce vrei tu să înțelegi.... Mită "Gala Bute",6 ani de închisoare pentru inculpați....Stau și mă gândesc cat va primi "acolitul" pentru mita de la ANRP ca să pună mana pe o grămadă de bani nemunciți deși inaintea lui erau mii de dosare iar oamenii asteptau civilizat la rând să își primească banii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.