Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
România amână să primească 6 miliarde de euro: de ce tărăgănează Guvernul ...
Libertatea
Cine este cu adevărat femeia care i-a dus lui Trump meniuri McDonald’s la ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
Să nu uiti replica asta când intri pe articolele cu CSU!!
Sa saturat puscariasul de Pelendava ?? Hahahaha ordonanta nu se aplica retroactiv . Mai are de stat acolo la maxima siguranta sa planteze la gradina castraveti , parca asa fac acolo puscariasii nu i asa ?
Geo Bruba, omul multi cont: pamparam, fcklu, plus alte 10-15 conturi! :)))) prostalau cu diploma!
domnul, domnul! esti foarte destept. esti cumva influencer ?
domnul, domnul ! esti foarte destept. esti cumva influencer ?
domnul, domnul ! esti foarte destept. esti cumva influencer ?
Hai reoede cu injuriile la adresa justiției multicont cuba-giorgiebre etc., oricum s-a dus ciorbita calda si covrigeii astazi. Daca iti pui geam la burta, o sa vezi foamea cum se lupta bai multicont
Mogosene multicont, pasivitatea despre care graiesti face ca Rotarul, seful vostru, sa-si vada bine mersi de treburi in libertate si sa-si ruleze nonsalant "cocoseii" primiti cadou de la ANRP. Am zis "pasivitate", insa "complicitate" e cuvantul potrivit.
Eliberarea condiționată nejustificată a infractorului dovedit era în pericol, vai ! Trăim în țara în care se prescriu infracțiuni datorita pasivității organelor de anchetă și a forurilor judecătorești.
Cainele moare de drum lung iar prostul de grija altuia...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.