Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
13
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Liga Campionilor: s-au jucat primele două partide » Istvan Kovacs a arbitrat perfect la Istanbul, Qarabag e în continuare revelația sezonului
1
Marius Șumudică nu are liniște în Arabia Saudită: „Nu înțeleg!”
2
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Start în repriza secundă!
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Ce sa mai spui decât: săracu' metetel!
Eu as mai pune si Rapidul pe lista.
...mititel este cu gura...el nu i bun de nimik ...o sa joace barajul pentru B ...pe cine intereseaza ce spune mititel ?...a avut vreodata dreptate ?
In Mititelu we trust!
Iestraordinar, tocmai acum când un val de simpatie nereținută pentru FCU cuprinsese presa fecesebistă ("extaziată" în fața oltenilor Bauza, Bahassa, Baetten) iar lui Mititelu i se încurajau replicile tăioase și lăudăroșenia limbută... Băi, si arbitrajul în meciul cu Dinamo le-a fost favorabil... Și chiar mulți ar fi ținut sincer (atât cât se poate) cu FCU la meciurile lor viitoare cu CFR, cu Universitatea Craiova... Băi Mititelule, ai făcut-o de oaie.
Bai oricat urasc eu echipa asta din initiale ..sc fc fcsb sa ... dar mititelu cred ca era beat manga. Una la mana da ...echipa nu e cine stie ce si sta in cativa jucatori ..antrenor nu are si da o sa fie prinsa din urma. Dar sa spui ca va fi prinsa din urma de Farul si ca a tremurat cu Craiova si UTA ..e chiar noaptea mintii. Plus inainte de Farul ar cam trebuii sa fie Rapid si cealalta Craiova..
Adevarat sau nu ce spun haterii FCSB-ului ca Mititelu face blat in meciurile cu ciobanul ... oricum trebuie reactie ca sa nu-si urce suporterii in cap. Si Mititelu se da leu adoptand lozicile haterilor FCSB: Becali strica jucatori si are echipa mediocra... deocamdata atat. Evident vor urma si alte lozici. Asteptam show-ul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.