Alte știri din fotbal
Concluziile lui Raul Rusescu după ce Universitatea Craiova a cucerit titlul: „U Cluj a pierdut meciul de când au plecat de la hotel”
0
Leii au devorat Superliga! Universitatea Craiova este campioana României după 5-0 cu U Cluj! Titlul revine în Bănie după 35 de ani
104
Imagini EPICE de la petrecerea de titlu a Universității Craiova! Cum a fost fotografiat Mihai Rotaru
0
Previziunea lui Nicușor Bancu s-a adeverit după 12 ani » Cu piciorul franjuri, căpitanul Craiovei scria pe foaie un mesaj din două cuvinte
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
:)) te-am invitat sa ne intalnim la meciuri directe lasule si ai disparut :)) esti un clovn penibil care doar da din gura ca atat poti esti o gluma :))
:))) relaxeaza-te! Mi-am exprimat părerea fata de csa-ist cât și față de Pinocchio ăla . O sa incerc sa aplic metoda lui George și să îi evit.
Nu consider că au "sărit la gâtul meu". M-a deranjat doar faptul că mi-a pus Catalynn vorbe-n gură , când postările arată de fapt că el a zis despre tine ce afirma că aș fi zis eu. D-aia e bine să fii mereu acoperit cu dovezi. :-))). Eu in continuare cred că sunteți prea duri unul cu celălalt și nu pot fi de acord cu modu-n care vă exprimați aici. Dar dacă asta e alegerea voastră... tre' s-o accept. :-)))
Deocamdatä pronosticul meu rămâne în picioare. Am zis "scor alb" ! Totuși sper să batem. Deși nu merităm la cum jucăm azi! :-(((
:)))) bateti la Iasi?! Ca pierd biletul :((( Nu s-a prints, stai linistit :))) e nervos....
Incredibil ... tu încă nici până azi, după atâta vreme, n-ai ajuns să mă cunoști! :-((( Tu ai impresia că pentru mine chiar contează ce fel de oameni sunt userii cu care mă înfrățesc p-aici?! Că tu, Kuba sau Vardy reprezentați pt mine un soi de model comportamental, că apreciez conduita voastră ireprosabilă?! Nu, tată! Motivul pt care-l consider pe Kuba fratele meu pe forum e că stă ca un ghimpe-n coasta mogosenilor și le face zile fripte p-aici. El reprezintă pt mogoșeni fix ceea ce reprezinți tu pt fecesebiști. D-aia te consider și pe tine fratele meu. Că ești dușmanul lor Nr. 1. Cum sa nu te prinzi de asta după atâta timp?! AȘA CEVA! :-)))
:)))) "implorandu-mi atentia" ! Nu dau doi lei pe tine, asa cum nu dau doi Bani pe *** ta de echipa departmental si comunista! CA te-ai facut de Ras ani de zile pe aici cu aberatiile tale despre promovari virtuale, reveniri in Liga I, etc, sunt dovedit CA ai UN iq minuscule. Exact, Mai mic decat Al unui "mititel"! Am spus CA ma retrag de aici pentru CA PS97 nu SE Mai prezinta la Meciuri. Am reveniri asa cum si PS97 s-a intros langa echipa, Fara Gosh dar cu Chipesul! Asa CA vezi de Laura AIA de cazarma si nu Mai avea grija Stiintei!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))) relaxeaza-te Balo! Daca nimicul ala din Canada sau plutonierul Janta au ceva personal cu mine, SA fie barbati nu SA Sara la gatul tau! Dar astia sunt mogosenii si csa-istii! Cat despre tine, ramai prietenul meu, CA si road ghost de la Petrolul, amicul Dobrin de la Arges, seful Moshu care ma Mai corecteaza si pe mine si binenteles ai mei de la fcu. Imi e Dor de samrtx si chiar de gigistul din TG Joy, foxy!
Daca intra adevar, pacaliciul ala chiar avea ceva de demonstrat, nu se ascundea de meciurile directe dintre fcu si CSU, invocand diferite motive :) Vroia SA te foloseasca . Asta atata caracterul lui. Zero!
Revin cu link-uri pt a clarifica cele semnalate de tine. Primul e link la discuția in care îți reproșam că te-ai legat de "mititei" și i-ai numit fecesebiști, explicandu-ti că m-a deranjat acel schimb dur pe care l-ai avut cu Kuba. https://www.gsp.ro/fotbal/liga-2/costin-ghiocel-catalin-itu-otelul-galati-poli-iasi-691490-comentarii.html ... Al doilea link e la discuția in care mă arătam scârbit de atitudinea lui Kuba și îți reaminteam că "pactul de neagresiune" dintre tine și "mititei" nu mai e valabil. https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/florinel-coman-fcsb-suspendare-otelul-721836.html#comentarii ... TU AI SCRIS DE KUBA CA E "UN MITITEL" .. NU EU! Cum am mai zis, eu doar am dat citatul ăla cu vorbele 'procurorilui' și ți-am zis să-i răspunzi și să-l tratezi așa cum merită. Cât despre Kuba... i-am zis in față ce mă deranja la el. A văzut și Terranova când i-am reproșat că i-a clonat contul și că s-a comportat ca un impostor ... când m-a înjurat de pe acel cont clonat. I-am zis și că m-a deranjat cum a vorbit cu tine, iar el a zis că "ești de apreciat cum îți duci lupta singur". A continuat însă să te jignească, ceea ce nu mi-a convenit ... așa că ți-am zis să nu-ți mai înghiți vorbele și să-l tratezi așa cum merită. Rămâne însă fratele meu orice ar fi. Ca și tine de altfel. :-))) Acum te las că începe meciul din Copou. Haide U!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.