Alte știri din fotbal
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
0
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
0
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Incredibil unde a fost transferat Leo Bolgado » Ioan Varga a confirmat: „S-au semnat actele”
2
Știri din fotbal internațional
Franța - Suedia, pentru un loc în „optimile” Campionatului Mondial. Echipele de start
0
Erling Haaland o duce pe Norvegia în optimile Cupei Mondiale » Urmează șocul cu Brazilia
6
Direct în istorie: Norvegia a așteptat 88 de ani acest moment
0
UEFA a sancționat-o pe Juventus pentru nereguli financiare
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
2
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Rezultate Evaluarea Națională 2026. 7 elevi au avut media generală 10, 79% ...
Libertatea
Vremurile când România avea climă tropicală, iar temperaturile erau și cu ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Circ.....circ ....circ ....vechile metehne ...ăștia au mediocritatea in adn
De unde pana cand rivala fcsb??? Fcu exista din 2017! Cand s-a cristalizat aceasta rivalitate????
Napoli e 90% strain, ca 10% e Prazilian! ))))))
Vom obține și noi un punct din cele trei partide de campionat sau misiunea noului antrenor o să fie imposibilă?
Cauta sa aduca un strain care nu stie șerpăraia de la Craiova. Greu sa gasesti unul care merita. Poate ceva gen Uhrin cu foamea in gat. Altii mai seriosi au relatii, se intereseaza. Sau poate Niccolo Napoli al IX-lea
conteaza unde a trait? sau unde a invatat? dc taceai ....
Mititelu face Craiova de ras ...dar trebuie precizat ca el a trait in satul Booveni un satuc sarac de langa orasul agrar Segarcea...ce putem sa i cerem ?...unde sa invete ?...pe campiile patriei ?
In cazul asta o sa fie extrem de greu sa scape de retrogradare.Omul face exact aceleasi greșeli ca prima data.
Spuneti-mi și mie va rog ce e in capul familiei și al fanilor ei când își însușesc titlurile de campioană câștigate de Clubul Sportiv Universitatea Craiova ? :))
Who cares? Me not. Aliluia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.