Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Scubi la clona #50 :)) nu poti sa dormi noaptea stiind ca ti-am impachetat idolul?
Mititelu recunoaste si el in sfarsit ce stia toata Craiova, ca fanii FCU (echipa fara nume, stema, culori) sunt inchiriati cu ora :))) Juniorul tatuat a zis acelasi lucru acum 2 ani cand s-a certat la tv live cu acelasi suporter doar ca atunci s-au inteles la bani dupa 24 de ore. Acum mai ramane sa afle si presa centrala de faptul ca la meciurile FCU de acasa nu exista bilete platite de suporteri ci doar invitatii pe care le imprastie angajatii FCU prin pietele de legume din oras si comunele invecinate cu 1 zi inainte de meci sau uneori din disperare chiar in ziua meciului. intrebarea este ce vor face majoretele din peluza sud dupa ce se va desfiinta gluma asta de echipa? cui isi vor mai oferi serviciile? poate la Turnu-Severin sau Tg Jiu?
Ai scris cu picioarele? Doamne Fereste ce ***! :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gogoașă crede ca tine cu ea pentru ca a jucat acolo, a fost în conducere acolo. Este normal să țină cu echipa asta. Suntem prieteni și-l respect. Știe ca țin cu CSU, el cu Fcu. Doar ca aici nu este vorba de gogoașă, sa nu uitam ce a făcut gogoașă. A început sa înjure când acolo nu era bine, și sa nu mai spun ca la CSU nimeni nu spune nimic. Fac ăștia ce vor din echipa aea și voi... Va luați de Fcu când CSU este pe o panta ascendentă, dacă o tine asa în 3 ani luăm drumul lui Dinamo. Terminați cu Gogoașă, da gogoașă este ***, dar *** iubește echipa aea pentru că are de ce. El este fan, pe când mulți dintre voi sunteți fani fost aici. Ști sunt contra a ce face gogoașă, dar nu poți să-i iei ce este al lui, iubește Craiova și vrea sa fie bine. Ca a căzut în mana lui Mititelu nu este vina lui, ca sunt 2 echipe nu este vina lui. De asta acești patroni trebuie sa dispară în anonimat cât mai curând. Auzi ce sa faci dacă suporterul este asa, cum este Mititelule? Asa ca tine? Cum ieșeai tu în strada cu tronul și treceai numele investitorilor? Cum este Mititelule disperat ca avem două echipe și amândouă vai de capul lor? Iar copilul tău nu este decât un arogant și un dobi. Toc. De altfel îți calcă pe urme ție, și a tot a însemnat prostia ta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gogosh te-a trosnit bine, asa-i matracukule?
gogosel e idolul lui scubi il are poza lui pe post de icoana langa posterul cu Papadopoulos
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
După ce ca sunteți puțini va mai și certați între voi...deci sa înțelegem ca Blondu Și Gogase sunt certați?aceste doua specimene care nu fac cinste fotbalului,sportului în general...cea ce mai înțelegem este faptul ca tu ești adeptul lui Gogoase..adică ești în slujba lui(a se intelege) adică un soi de interlopi(care se vor a fi) dar de fapt voi sunteți fii ploii...de fapt nu sunteți nimic..
Ciudat comentariul asta,ridica semne de întrebare!??????sa nu fie Kuba?sau Kuba în convalescență ...sau Kuba care tine cu Csu??sincer cineva umbla la mesaje,oare.....cei de la Gsp au și ei un studio amenajat și ne imbarliga pe toți sau în studioul lui Ajica este un angajat nou ...saracul nu știe ce trebuie sa scrie!?
Cum ii turcul și pistolul !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.