Alte știri din fotbal
Ioan Andone intervine vehement în scandalul care a împărțit Dinamo: „Gata, ajunge!”
2
Sepsi a rezolvat al treilea transfer al verii
0
Fostul sponsor al lui Dinamo, val de ironii la adresa lui Andrei Nicolescu: „Penibil. Văd un avocat care se ceartă cu probele evidente din extrasul de cont”
2
„Dacă ai fi prost, aș înțelege!” » Discursul memorabil al lui Mircea Lucescu, dezvăluit în lacrimi de Răzvan: „A închis ușa să nu ne audă mama...”
0
Știri din fotbal internațional
Ivana Knoll i-a scandalizat pe englezi înaintea meciului direct: „Căutătoarea de atenție numărul 1”
0
Prima delegare: Istvan Kovacs debutează la centru la Campionatul Mondial!
0
Ronaldo Nazario nu mai așteaptă în dezbaterea Messi - Cristiano Ronaldo: „Este cel mai bun jucător din toate timpurile!”
0
Uzbekistan - Columbia » Uzbecii debutează la Campionatul Mondial! Echipele probabile
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
4
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Micile obiceiuri care îți pot aduce mii de euro în plus la pensie. Ce fac ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Cătălin Predoiu a demisionat din funcția de prim-vicepreședinte al PNL. ...
Libertatea
Pai in Craiova aveti o echipa cu multi fani si una mai mica !! In Bucuresti avem 3 echipe mari si inca vreo 3 mai mici !! In plus Bucuresteanul e si mai comod din fire si vrea conditii !! Unde sa-ti duci copii pe Ghencea unde aia ii dau mowwie lui Becali in fiecare secunda !! Pe Giulesti unde la tribuna 1 se injura non-stop !! sa nu mai zic de riurile de scuipati !!
Pai la derbiuri facem o exceptie !! Indiferent de situatie, venim !! O sa se construiasca stadionul national si o sa creasca media cu mult !! Stadionul o sa aibe locuri de parcare in garaj de vreo 8000 de masini !! In plus o sa se imbunatateasca si infrastructura, ma refer la tranport in comun,..etc. Nu mai vorbesc de wc-uri, pe Dinamo sunt vai de mama lor !!!
mda, noi astia de pe aici care tinem cu o echipa sau alta nu ne prea impiedicam de lipsa locurilor de parcare ca sa mergem sa susutinem favoritzii. Numai ca voi de fapt tineti cu parcarea...
2 zile pina la dezastrul alb-albastru sau alb-verde ca prazu e verde nu, parca asa am vazut prin piata...asa ca, la culcare si sa visati si voi frumos, nu stiu...ceva de genu ca mititelu se jura ca nu vinde meciu la oi si,pina la urma , nu stiu cum de se facu, muica, ca batura oile pe juveti cu 2-1... de era stina sa ajunga campioana prin cea mai mare furaciune si aranjamente de meciuri dupa 89 ! noroc ca ne-am ocupat NOI de oi ca prazarii s-au vindut imediat ce le-a zis oierul drepti !
Pai cred ca avem si masini, o dat ce salariul unui "gunoier" este de 600 de euroi !! Banui ca si un gunoier in bucuresti isi poate permite o masina !!
Pai cred ca avem si masini, o dat ce salariul unui "gunoier" este de 600 de euroi !! Banui ca si un gunoier in bucuresti isi poate permite o masina !!
Pai e normal fraiere, in Bucuresti si in Ardeal, suntem acasa !! Si avem dinamovisti in toata tzara de la Giurgiu la Satu Mare, fraierica !!
asta-i tare auzi , nu are unde parca masina... pai luzare, voi aveti masini?
Mai copile, mie mila de tine zau !! Pai cel mai mare comunist al Romaniei din toate timpurile a fost a oLTEAN daca nu stiai !! De ce nu vin oamenii pe Dinamo ? Pentru ca stadionul Dinamo e in apropiere de centrul capitalei si nu ai unde sa-ti parchezi masina !! Unde sa parchezi 6,7 mii de masini !! La tine la tzara ?
voi nu suntet in stare sa umpleti un stadion de 8000 de locuri la voi acasa si aveti pretentia ca umpleti o peluza la Craiova.... Ca sa nu mai vorbim ca singurul mod in care reusiti sa iesiti de peste tot pe unde va duceti e cu TAB-ul... de iubiti ce sunteti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.