Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a numit revelația sezonului în Superliga: „Dacă ar fi să aleg”
0
Bogdan Andone, după FC Argeș - FC Botoșani 0-0: „Jos pălăria pentru joc și atitudine!” + „Pentru Caio am primit o ofertă”
0
FCSB tremură » Scenariu-horror înainte de meciul cu Rapid
0
Leo Grozavu, furios la interviu: „De asta nu vine lumea la stadion”
2
Știri din fotbal internațional
O nouă trădare de proporții în Bundesliga? Starul lui Dortmund i-ar fi spus „DA” lui Bayern Munchen!
0
Arne Slot l-a introdus pe Salah în minutul 26 al meciului Liverpool - Brighton! Ce a urmat
1
Echipele de start în Barcelona - Osasuna » Gazdele urmăresc victoria în etapa #16 din La Liga
0
Karim Benzema, aproape de o revenire de senzație: „Dacă mă vor suna, cu siguranță nu voi spune nu”
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Asasinatul cu bombă de la Arad. Ce a declarat în instanță nepoata lui Ioan ...
Libertatea
Moarte suspectă în cazul Rodicăi Stănoiu, după loviturile la cap. Este ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Reacția lui Recep Tayyip Erdogan, după ce rușii au atacat trei nave ...
Libertatea
Ce își mai permite GG fata de mititel , a ajuns de rasul bercenarului prin ce spune GG “ i-a pus clauza 8 mil. dacă ii dau 1 mil. mi-l da , ha , ha , ha “ !!!
Bai baieti rau ati ajuns ca publicatie sportiva. Ce gazetasporturilor? Voi ar trebui sa va numiti cancanulfotbalului. Numai stiri de 2 randuri din Supermamaliga1, ce zice unul sau altul despre balbailapopescu, cum s-a pregatit unul se se arunce de la etaj, ce a mai facut gagica ,,nustiucarui,, fotbalist. Pe lumea asta mai exista si handbal,baschet. Bai baieti stiti ca aproape se termina campionatul european de baschet, iar gsp nu a scris un rand despre asta? Mai avem si noi campionate de handbal si de baschet. Dar voi scrieti de puscariasii Mititelu,Becali, MM. Asta ati devenit ,cancanul fotbalului.
Fara astia doi fotbalul nostru ar fi cu adevarat gri. Clovni adevarati .
Cuplul perfect astia doi, absolventi de facultate, domnul Mititelu si domnul Becali...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.