Alte știri din fotbal
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Transfer spectaculos în Liga 2 » Jucătorul crescut de Valencia a efectuat vizita medicală și urmează să semneze
0
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
3
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Știri din fotbal internațional
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lothar Matthaus, accident la schi » Va fi operat astăzi la Munchen
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Normal ar fi ca Sepsi să solicite rejucarea meciului, dacă nu vrea să fie depunctată. Pentru Craiova nu mai contează.
Era un caz simplu, cu o rezolvare la fel de simpla. Numai ca la noi lucrurile nu functioneaza asa. La noi se rezolva in functie de interese, de influente. In primul si in primul rand, meciul trebuia dus pana la capat fara nicio problema. Dar nu s-a dorit asta. Apoi, daca totusi s-a luat hotararea aia nepotrivita si ridicola, de ce mai amani decizia "para-comisiei"?? Ca sa se stabileasca mai bine sferele de influenta? Pai din moment ce aia au facut "nefacuta" si au oprit meciul, nu e clar in mainile cui stau haturile??
toata lumea crede ca pe bune a inebunit puscariasul de la maxima siguranta , in urma cu o zii zicea ca va pierde din cauza unui alt *** din club , a doua zii zice ca va castiga el la TAS , FEREASCA SFANTUL DE PUSCARIASUL ASTA , CUM *** L ATI PUTUT SUPORTA PINA ACUMA ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pt simplul caz Sapunaru, comisia s-a gandit o luna si a dat verdictul acela penibil. Pt acest caz, vom fi unici in Europa...abia dupa acest caz responsabili citesc legea care trebuia aplicata. Oameni de la FRF sunt angajatii partidelor politice...nu cred ca exista criterii de angajare
...da ...eu il cred ...ce se tot amana cazul ?
Jalnic personaj... Sa mearga la TAS, vom avea de ce rade in continuare, pe banii lui...:)
A ajuns un meci care nu interesa pe nimeni, subiect de referinta in Europa... din cauza unui arbitru meschin, promovat pe motive de rudenie, nu pe competenta... Daca continuam asa, Sepsi o sa fie campioana la masa verde! Sansele Craiovei la TAS sunt foarte mici, deoarece acum se promoveaza ceea ce este anormal... Toti au drepturi, dar nimeni nu are obligatii!
Romanul Mititelu tot romane e)) te duci la aia pe stadion si reusesti sa i provoci iar apoi iti ceri scuze in prima faza dupa care te sucesti! Asa am facut si la cele doua razboaie si cam in general. N ai cu cine niste *** baltati oamenii de genul asta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.