Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
5
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
11
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru echipa lui Dennis Man & Co » Ce se întâmplă cu românul
0
Deschidere de scor în Borussia Dortmund - Inter, cu Istvan Kovacs la centru!
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
Sa nu fie vorba de bombonici nu de paste !
ROYAL CANIN ,DOG CHOW,PURINA,PEDIGREE
E acelasi discurs cu tipul de la Cluj care se plangea ca Uhrin e dur cu ei. Nu, nu sunt un colectiv, antrenorul e ala care conduce tot si ia deciziile iar la final de zi el plateste primul nota de plata. De cate ori ati auzit ca echipa joaca prost si secundul sau medicul a fost dat afara insa antrenorul a ramas? Si apropos, de ce juca Dinamo asa prost inainte de Uhrin daca doctorul e oprimat acum? Sau nu conteaza doctorul si conteaza antrenorul? Ca odata cu Uhrin au inceput sa joace fotbal, inainte luat bataie in serie.
Bai baiatule, tu citesti TOT articolul inaintea de-a sari ca fript? Antrenorul solicita nutritionistului ca favoare personala un meniu diferit la un eveniment special, dar NU intra intr-un domeniu in care isi “prinde urechile”. Pasta ragu’ are diferite retete (bolognese, napoletana), carnea tocata este un meniu consistent, greu digerabil. Am inteles din articol ca medicul si-a consultat jucatorii in legatura cu meniul ca o favoare, hotararea sa nefiind conditionata de preferintele lor culinare, mai ales ca specialist in nutritie. Nu cred ca la cluburi de acest nivel sunt anjagati ageamii, pana la proba contrarie ii dau credit medicului.
Daca rezultatele sunt slabe cine este concediat, antrenorul sau medicul? La locul de munca nu exista democratie.
ROYAL CANIN ,DOG CHOW,PURINA,PEDIGREE...nu le dadea ???
În primul rând carnea tocată şi eventual macerată înainte ajută digestia. În sensul în care digestia organismului ia din energia corpului foarte mult. Una este să fii piton şi să înghiți un popândău şi stai trei zile la umbră nu că nu ar mai mânca ceva, dar, de fapt, nu se poate mișca, alta e să mănânci o carne tocată şi macerată. Iar bolognesele clasice sunt fierte cu vin. Şi nu așa cinci minute. Ore întregi, ca sarmalele.
Motoaca are o probleme mari... El n-a priceput cine e seful la o echipa de fotbal in vestiar... Antrenorul e seful, MOTOACA... NU E COLEGUL TAU... TU ca medic esti subalternul antrenorului... DACA antrenorul iti comanda ceva, aia faci, nu comentezi ca imediat te da afara...
Stai putin. Deci medicul lui Dinamo - cel care a intervenit sa-i trateze pe cei doi de la Botosani care si-au dat in cap atat de rau incat unul a fost dus cu ambulanta la spital, pentru ca tampita conducere de la Botosani nu a facut rost si ea de un medic propriu - a fost demis? rusinos.
Care e faza ca e gras? Si la FCSB sunt cativa foarte grasi acum. Daca e nutritionist, trebuie neaparat sa fie ambitios el? Poate el nu este pe regim si e gurmand. Si Moflea de exemplu e gras, mult mai gras. Cuvantul cu O. Asta e... Degeaba e slab daca n-are rezultate! Pe cine intereseaza cum arata medicul sau prim ministrul cat timp lucreaza bine?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.