Alte știri din fotbal
FC Voluntari - Petrolul, în etapa a #5 din Superliga. Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Fotbalistul Craiovei a venit la interviu și a răbufnit: „Nu fiți ca peștii! Ce înseamnă să fii ca peștele?!”
0
Alertă la Craiova după victoria cu KuPS! Ce a dezvăluit Anzor Mekvabishvili: „Purtăm numele României”
1
Florin Prunea, despre derby-ul Dinamo - FCSB mutat la Cluj: „Este incredibil ce se întâmplă acolo”
2
Știri din fotbal internațional
Rusescu e convins după ce a văzut-o pe Craiova în Europa League: „Sunt două probleme majore” » Verdict după ieșirea nervoasă a lui Baiaram
0
Edi Iordănescu îi dă o temă de gândire Craiovei la GSP Live: „Europa ne arată nivelul real”
0
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Altay Bayindir vorbește despre concurența cu Ionuț Radu
0
Lifestyle
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
2
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
Șoferul care a produs accidentul teribil din Brașov avea epilepsie și a ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Românul Adrian Kercso, recunoscut ca deținut politic de Centrul ...
Libertatea
Asta o mai poți spune o dată. papeau este fotbalist. Coman este încă o speranță și poate va fi și el fotbalist vreodată Poate!!! Dar pentru asta nu trebuie să mai stea mult pe lângă Gigi și MM că sa zis cu el!
Ești „ PRAF „ Mutulică . Ai și găsit cu cine să faci afaceri .
A mirosit a insolvență la 1-0 sau la 2-0 ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dnu Mutu *** Cand te amesteci in tarate te mananca porcii.Asa ca stai deoparte de omul cu frica de Dumnezeu care varsa ura,venin si dusmanie.Zice ca le-a facut case la niste amarati si nu l-au votat nici unul. Ma bucur ca a-ti facut o gluma cu jucatori de la fcsb ,dar seful *** a facut criza. Se baga in seama si brelocu mm
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce se agită gigiștii?!? Mutu face mișto de cioban și fariseul și postaci fîcîsî.biști se agită că niște ***! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa ca ii vinde la chinezi sau arabi......
Ai capacitatea intelectuala de a intelege cat de prost esti? E retorica intrebarea.
Gigi e mai prost crescut decât mulți pe care el crede că îi înjosește. Un așa-zis creștin al cărui ideal e doar banul. Interesant că are și prozeliți, mai mulți decât nisipul mării............... mulți,foarte mulți!
Tari ferarii, stiti aia cu pasarea malai viseaza mutu a visat ca a vorbit cu becali dupa 1 sac de faina prizat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.