Alte știri din fotbal
2025 a trecut în zadar » TOP 10 cele mai mari decepții din Superliga în acest an
0
Cel mai bun străin din Superligă dezvăluie impactul cu România: „Asta am găsit”
0
Daniel Pancu se așteaptă la un an complicat la CFR Cluj: „Avem aproape zero șanse de play-off” » Ce spune despre plecări: „Clubul trebuie să supraviețuiască”
0
De cine se teme Andrei Nicolescu în lupta pentru titlu: „FCSB nu ne dă fiori foarte mari”
1
Știri din fotbal internațional
Istorie la Cupa Africii: s-au calificat pentru prima dată în optimile de finală
0
Primele 6 echipe calificate în fazele eliminatorii ale Cupei Africii
0
Cum poate explica gestul?! Momentul incredibil care l-a dus pe Ngezana în „optimile” Cupei Africii
0
Impresarul lui Radu Drăgușin merge să discute cu șefii lui Tottenham: „E și spre binele lor!”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
13
Mesajul lui David Popovici pentru practicanții înotului: „Sprint With The ...
Libertatea
Raport cutremurător: zeci de soldați moldoveni bătuți crunt în cazarme, ...
Adevărul
„N-am mai spus-o: Mircea Lucescu m-a vrut la Șahtior” » Bogdan Lobonț se ...
GSP SPECIAL
România, depășită în 2025 la numărul de nașteri de 17 țări în care există ...
Libertatea
EXACT AȘA!!! dar ce să-i faci... nu era vorba de formația fără nume FCSB , căreia să-i scoată din burtă un număr de 5.000 de spectatori , când ei de fapt erau doar O MIE (cum sa întâmplat la multe meciuri în acest campionat și nu numai). Nu au timp să laude pe cineva pe bună dreptate , pentru că sunt ocupați să-i "laude" pe alții PE NEMERITATE... la mișto... doar de florile mărului și banii lui Gigi!!!
Alo !! Podul Grant???
Deocamdata jucati doar cu d-aia desființați sau pe cale. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rapid este de departe cea mai buna echipa din Romania de cand a venit Mutu! Bravo lor , oameni seriosi, la anu’ sigur se va bate la campionat! La ce a aratat aseara ar fi dat de pamant si cu FC Berceni si cu echipa de carton a *** Janos! Cand puiul de Crevedia cu IQ -ul de sub 50 de Popescu e MVP in play-off , nici nu vreau sa ma gandesc ce furori ar fi facut Rares Ilie care e un fotbalist mai tanar si net superior la toate capitolele! Pacat ca l-au adus pe Mutu asat tarziu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Luni, ora tarzie, cu stadionul plin si foarte multi copii in tribune! Asta trebuia sa fie subiectul principal, d-lor ziaristi ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce comentariu aiurea de la ce a salvat rapidul Mutu de la înec, lauda de sine nu miroase a bine .Aroganța lui continuă să vedem cât va dura la rapid trebuie jucători valoroși nu laude.
just my thought!
"Un test trecut cu brio”. Au jucat "bâza" cu niște copii. Au reușit să ducă jocul la nivelul următor: de pe Tik-tok pe Digi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.