Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
Zeljko Kopic surprins de anunțul lui Andrei Nicolescu: „Acestea sunt informațiile mele”
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații de la trimișii GSP la Istanbul: 4 fotbaliști nu au fost opriți în lot de Lucescu
22
Cei 4 jucători care nu au fost opriți de Mircea Lucescu în lot » Surprize de la Rapid și Universitatea Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Comentarii răutăcioase despre Mutu de la cei care nu-l înghit, ca nu a jucat la Rapid!De ce nu are voie sa participe la o masă unde e invitat, în timpul lui liber?Când a avut cu Rapid victorie după victorie era lăudat, acum v-au speriat amicalele?A avut antrenori de la care a avut ce învăța, așa că lăsați-l sa lucreze!
Comentarii răutăcioase despre Mutu de la cei care nu-l înghit, ca nu a jucat la Rapid!De ce nu are voie sa participe la o masă unde e invitat, în timpul lui liber?Când a avut cu Rapid victorie după victorie era lăudat, acum v-au speriat amicalele?A avut antrenori de la care a avut ce învăța, așa că lăsați-l sa lucreze!
*** a fost adusă cu LOPATA !?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deja mutu își dă arama pe față!!! La ce meciuri are Rapid in primele etape....un antrenor serios, profesionist nici nu ar mai fi dormit noaptea! Mutu ar trebui să se intereseze dacă se mai poate alerga în condiții umane pe șinele din spatele stadionului!? Presimt că asta îl așteaptă!!!
Mutule , dintre marii antrenori cu care te lauzi că-i cunoști , câți ar fi petrecut ca tine cu bautura în excavator ? Domnule Șucu, domnule Angelescu, imaginea Rapidului suferă prin asocierea lui Mutu cu asemenea evenimente !
Merită băiatul...
mutu antrenor de petreceri ar trebui sa fie , luam doar batai in primele etape
Bravoooo mă , iar ați stat la *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cina cea de taină a cocalarilor . Cu roaba se aducea și praf de copt ? sau numai lichide a lui Bachus ?
Mutu e obisnuit cu astfel de petreceri de la club...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.